11. séria Červeného Trpaslíka bude mať premiéru 22. smegtembra

Po 4-ročnej prestávke, sa vracia britský kultový sci-fi seriál Červený trpaslík na televízne obrazovky, jedenásta séria bude mať premiéru 22. septembra. V článku nájdete nový plagát a teaser trailer, v ktorom sa vám chlapci predstavia v akcii…

Herci Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocúr), Chris Barrie (Rimmer) a Robert Llewellyn (Kryten) sa opäť spojili aby natočili jedenástu sériu, tú ako obvykle napísal a zrežíroval Doug Naylor, natáčalo sa pred publikom v priestoroch štúdia Pinewood Studios.

Počas šiestich epizód sa posádke Trpaslíka budú plniť sny, Rimmer nechtiac zachráni kapitána vesmírnych jednotiek a tak je povýšený na dôstojníka, Kocúr už nebude zaľúbený len do seba ale nájde si ľudskú Mačku. Lister sa jedného dňa zobudí a zistí, že mu nejaký zdegenerovaný droid ukradol nejaké časti tela. Medzitým Kryten prechádza krízou stredného veku a zvažuje odchod z Trpaslíka aby prenechal miesto mladším.

red-dwarf-xi

Oficiálne popisy epizód:

TWENTICA – Posádka Trpaslíka sa ocitne v alternatívnej verzii Ameriky, kde sú moderné technológie zakázané a tým pádom aj Rimmer a Kryten. Posádka sa tak musí vydať do technologického podsvetia a pomôcť k moci autoritatorskému režimu.

SAMSARA – Lister a Kocúr uviazanú počas vyšetrovania havarovanej lode na dne oceánu a tak sa začína Listerova nočná mora. Medzitým Rimmer a Kryten zistia, že loď ovláda temná sila.

GIVE AND TAKE – Potom ako droid ukradne Listerovi obličky, jediné čo mu ostáva je požiadať o pomoc najsebeckejšieho Kocúra vo vesmíre aby mu daroval jednu zo svojich.

OFFICER RIMMER – Rimmer nechtiac zachráni Kapitána a tak je povýšený, tým sa mu splní celoživotný sen a stane sa Dôstojníkom. Okamžite neprimerane využije svoje nové právomoci a pomocou bio-tlačiarne si vytlačí nové telo.

KRYSIS – Kryton prežíva krízu stredného veku a tak si zmení farbu svojho tela zo šedej na Ferrari červenú. Banda sa mu snaží ukázať čo všetko dosiahol v živote, tým že ho zoberú za jeho starou flotilou.

CAN OF WORMS – Kocúr sa zaľúbi do ľudskej Mačky, ktorá má však tajomstvo.

Red Dwarf XI sa dostane na obrazovky televízie Dave 22. septembra 2016.

Zdroj: IMDb.com

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Začalo sa pracovať na sólovom filme Supergirl, ktorý už má prideleného scenáristu

Supergirl sa prezentuje na malej obrazovke už od roku 2015 prostredníctvom seriálu stanice CW, avšak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.