13. epizóda Agents Of SHIELD bude základ pre spinoff Marvel’s Most Wanted

Už dlhšie vieme, že ABC plánuje spinoff ku Agentom SHIELDu pred nedávnom sme informovali o tom, že ABC objednala pilotný diel. Dnes Marvel/ABC uverejnili popis 13. epiódy Agentov, v ktorej načrtnú dej seriálu Marvel’s Most Wanted.

Popis 13. epizódy: Bobbi a Hunter sa zapletú do vražedného sprisahania počas sledovania Malicka do Ruska. S.H.I.E.L.D. sa snaží zachrániť ich životy ale tieto udalosti nenávratne zmenia ich tím.

partingshotaos-173802

Popis Marvel’s Most Wanted: Dej sa odohráva okolo, Bobbi Morse (Mockingbird) a Lancea Huntera zo seriálu Agents of SHIELD, dvoch ex-špiónov a zároveň ex-manželov, ktorí sú na úteku bez pomoci priateľov, bez SHIELDu. Prenasleduje ich množstvo lovcov odmien, ktorí si chcú vybrať odmenu za ich hlavy. Keďže nemôžu veriť nikomu iba sebe navzájom, Hunter a Bobi sa nedobrovoľne spoja s Dominicom Fortuneom, s nebezpečným dobrodruhom s bohatými zdrojmi a ešte väčším množstvom nepriateľov. Fortune súhlasí, že ich bude chrániť, ak mu pomôžu s jeho vlastnými záujmami. Popri ochrane bezbranných, sa naši dvaja hrdinovia snažia odhaliť sprisahanie, ktoré ohrozuje ich životy.

13. epizódu s názvom Parting Shot uvidíme 23 marca.

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Alfréd Pennyworth dostane vlastný seriál

DC pripravuje ďalší seriál, tentokrát o Batmanovom komorníkovi Alfrédovi Pennyworthovy, ktorého tentoraz bohužiaľ nestvárni herec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.