4 hrdinovia z New Yorku sa konečne stretávajú

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, a Iron Fist sa zjednotia proti The Hand v prvom traileri na Netflixovský seriál The Defenders.

Trailer ponúka fanúšikom prvý pohľad na Daredevila, Luke Cagea, Jessicu Jones a Iron Fista, ktorí spolu bojujú proti Ruke a záhadnej záporačke, ktorú hrá Sigourney Weaver. V traileri sa objavia aj vedľajšie postavy; Misty Knight, Stick, Elektra a Claire Temple, ktoré pekne spájajú všetky štyri sólo seriály do tímovky Defenders.

Momentky z traileru:

Elektra sa vracia späť medzi živých. Z ostatných záberov to vyzerá tak, že táto nová Elektra bude vernejšia svojej komiksovej predlohe.


Defenderom bude v ceste stáť The Hand, Sigourney Weaver si zahrá pravdepodobne predstaviteľku jednej z ďalších odnoží The Hand, o ktorých existencii sme sa dozvedeli v seriáli Iron Fist.


Klasická chodbová bitka nemôže chýbať ani v tomto seriáli. V pozadí, za bojujúcimi Defendermi, môžeme vidieť Elektru. Nemyslíme si však, že bojuje na strane Defenderov.


Shawarma! Pamätáte si potitulkovú scénu z Avengers 1?

Seriál Defenders bude mať premiéru 18.augusta 2017.

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Alfréd Pennyworth dostane vlastný seriál

DC pripravuje ďalší seriál, tentokrát o Batmanovom komorníkovi Alfrédovi Pennyworthovy, ktorého tentoraz bohužiaľ nestvárni herec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.