7.séria Hier o Tróny bude odsunutá až na jeseň 2017!

Okrem správ ohľadom ostávajúcej dĺžky do konca tohto veľkolepého príbehu, sme sa dozvedeli aj o odsunutí 7.série Hier o Tróny. Dôvod je naozaj oprávnený. Väčšina z Vás už určite vie, že koniec sa blíži a ostáva nám už iba 13-15 epizód do úplného finále. Čakanie je pre mnohých neúprosné a správa o odklade 7.série určite veľa ľudí nepoteší, no dôvod je viac než oprávnený, keďže zima konečne prišla a slnečné počasie natáčaniu dozaista nevyhovuje. Teda áno, dôvodom odsunutia je počasie. Veď presvedčte sa o tom sami zo slov scenáristov Davida Benioffa a Dana Weissa:

Zatiaľ nemáme ustanovený dátum začiatku natáčania, ale tohto roku to bude o trochu neskôr. Začíname trocha neskôr, kvôli koncu série „zima je tu“, a to znamená, že slnečné počasie nám už viackrát nevyhovuje. Tak sme to akosi všetko posunuli, aby sme mohli dostať ponuré a šedé počasie aj na miestach, kde je zvyčajne slnečno.

Posunutie natáčania znamená aj posunutie premiéry, ktorá by sa mala odohrať až niekedy na jeseň roku 2017.

Zdroj: unilad.co.uk

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Začalo sa pracovať na sólovom filme Supergirl, ktorý už má prideleného scenáristu

Supergirl sa prezentuje na malej obrazovke už od roku 2015 prostredníctvom seriálu stanice CW, avšak …

2 komentáre

  1. To aby som si 6 sériu rozdelil až do jesene 2017 😀

    • UndeadRoy

      To bude pravdepodobne najideálnejšia možnosť. Každopádne, je tu stále šanca, že sa dovtedy dočkáme knihy The Winds Of Winter, keď sa George konečne rozhodne ju vydať. No hovorí sa o tohtoročnom decembri, tak som zvedavý ako to dopadne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.