7.séria Hier o Tróny bude odsunutá až na jeseň 2017!

Okrem správ ohľadom ostávajúcej dĺžky do konca tohto veľkolepého príbehu, sme sa dozvedeli aj o odsunutí 7.série Hier o Tróny. Dôvod je naozaj oprávnený. Väčšina z Vás už určite vie, že koniec sa blíži a ostáva nám už iba 13-15 epizód do úplného finále. Čakanie je pre mnohých neúprosné a správa o odklade 7.série určite veľa ľudí nepoteší, no dôvod je viac než oprávnený, keďže zima konečne prišla a slnečné počasie natáčaniu dozaista nevyhovuje. Teda áno, dôvodom odsunutia je počasie. Veď presvedčte sa o tom sami zo slov scenáristov Davida Benioffa a Dana Weissa:

Zatiaľ nemáme ustanovený dátum začiatku natáčania, ale tohto roku to bude o trochu neskôr. Začíname trocha neskôr, kvôli koncu série “zima je tu”, a to znamená, že slnečné počasie nám už viackrát nevyhovuje. Tak sme to akosi všetko posunuli, aby sme mohli dostať ponuré a šedé počasie aj na miestach, kde je zvyčajne slnečno.

Posunutie natáčania znamená aj posunutie premiéry, ktorá by sa mala odohrať až niekedy na jeseň roku 2017.

Zdroj: unilad.co.uk

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Najhorším filmom roku 2017 sa stal Emoji Film – Zlaté Maliny 2018

Najhoršie herecké výkony a filmy boli “ocenené” v predvečer odovzdávania Oscarov.

2 komentáre

  1. To aby som si 6 sériu rozdelil až do jesene 2017 😀

    • UndeadRoy

      To bude pravdepodobne najideálnejšia možnosť. Každopádne, je tu stále šanca, že sa dovtedy dočkáme knihy The Winds Of Winter, keď sa George konečne rozhodne ju vydať. No hovorí sa o tohtoročnom decembri, tak som zvedavý ako to dopadne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *