8.séria The Walking Dead sa prezentuje rozsiahlym prvým trailerom!

Tá dlho sľubovaná vojna je konečne tu a prvý trailer na 8.sériu The Walking Dead nás presvedčuje o tom, že to čakanie zrejme bude stáť za to. Trailer dosahuje takmer 5 minút čistej stopáže a zameriava sa skôr na úvod 8.série, čo je viac ako pochopiteľné. Zobrazuje nám rôzne zmeny a pripravuje nás na ne už len skladbou „Prisoners Song“ od kapely Dropkick Murphys, ktorá sa drží v pozadí väčšiny traileru. Pokiaľ Vám to niečo hovorí, tak si dozaista viete veľmi dobre predstaviť tú zmenu oproti propagácii 7.série, kde v každom traileri vládla skôr zdecimovanosť, avšak umiestnenie danej skladby do tohto traileru navodzuje uvoľnený pocit.

Že by sa z Drama Horroru stala Akčná komédia? Samozrejme, znie to komicky, a tak pôjde zrejme iba o akúsi súčasť marketingovej kampane, ktorá sa úplne netýka obsahu 8.série. Po obsahovej stránke traileru môžem skonštatovať, že sme svedkami viacerých zaujímavých situácií od motivačných preslovov až po samotné súboje. Otec Gabriel sa nachádza v nemalých problémoch, Maggie stále nerastie brucho a medzi Jesusom a Morganom zjavne nastane určitá výmena názorov. Ale hlavne ten záver, kedy Rick leží na posteli a oplýva solídnou bradou. Otázka znie(osoby, sčítané v komiksoch budú vedieť, aká bije): „Bol to iba sen?“

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.