Affleckov Batman opäť prichádza o režiséra!

Ešte ani poriadne nenastúpil na svoju pozíciu a už odchádza. Reč je o Mattovi Reevesovi, ktorý bol len týždeň dozadu prehlásený za nového režiséra sólovej snímky Batmana. S Affleckovým Batmanom sa tiahnu podobné ťažkosti pekne dlho, a to sme sa ani nedopracovali ku pred-produkcii a prípravám, ktoré zahŕňa, pričom hovorilo sa o tom, že scenár je už hotový, ale to opäť neznamená nič, keďže Matt Reeves(režisér snímky Vojna o planétu opíc) svoju pozíciu opúšťa a na jeho návrat svitá iba minimálna nádej, pokiaľ vôbec nejaká.

Matt Reeves(vľavo)

Čo nás opäť privádza do situácie, kedy Affleckov Batman je bez režiséra a všetky plány sa musia posúvať a meniť. No ono tu je ešte jeden fakt ohľadom toho, že Warner Bros. chcú natočiť Batmana radšej skôr ako neskôr, a tak je len otázne, či sú ochotní čakať na zmenu nálady Reevesa, ktorý sa momentálne nachádza hlboko v post-produkcii snímky Vojna o planétu opíc. Tak snáď bude ďalší kandidát na režisérsku stoličku zároveň aj posledným a štáb okolo natáčania Batmana sa ustáli.

Zdroj: comicbookmovie.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *