Affleckov Batman opäť prichádza o režiséra!

Ešte ani poriadne nenastúpil na svoju pozíciu a už odchádza. Reč je o Mattovi Reevesovi, ktorý bol len týždeň dozadu prehlásený za nového režiséra sólovej snímky Batmana. S Affleckovým Batmanom sa tiahnu podobné ťažkosti pekne dlho, a to sme sa ani nedopracovali ku pred-produkcii a prípravám, ktoré zahŕňa, pričom hovorilo sa o tom, že scenár je už hotový, ale to opäť neznamená nič, keďže Matt Reeves(režisér snímky Vojna o planétu opíc) svoju pozíciu opúšťa a na jeho návrat svitá iba minimálna nádej, pokiaľ vôbec nejaká.

Matt Reeves(vľavo)

Čo nás opäť privádza do situácie, kedy Affleckov Batman je bez režiséra a všetky plány sa musia posúvať a meniť. No ono tu je ešte jeden fakt ohľadom toho, že Warner Bros. chcú natočiť Batmana radšej skôr ako neskôr, a tak je len otázne, či sú ochotní čakať na zmenu nálady Reevesa, ktorý sa momentálne nachádza hlboko v post-produkcii snímky Vojna o planétu opíc. Tak snáď bude ďalší kandidát na režisérsku stoličku zároveň aj posledným a štáb okolo natáčania Batmana sa ustáli.

Zdroj: comicbookmovie.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sólo film s Black Widow má svoju režisérku

Marvel Studios a Kevin Feige sľubovali film o ich prvej ženskej supehrdinke Black Widow už roky. Fanúšikovia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.