Bad Boys 3 dostali nový názov a dátum premiéry!

Nekonečné čakanie, preplietané s nespočetnými odkladmi je u konca, pretože Bad Boys 3 dostali nový názov a aj dátum premiéry. Čakanie sa nesie už vyše dekádu až doteraz, kedy sa ľady konečne pohli. Stalo sa tak minulého roku, keď Sony oznámili ďalšie dve pokračovania. Najprv sa hovorilo o tom, že snímok Bad Boys 3 bude vydaný 17.februára 2017 a Bad Boys 4 3.júla 2019, no sľub nebol dodržaný a nastal odsun 3.dielu na 2.júna 2017. Čo nebolo zasa až tak zlé, kým neprišlo nedávne prehlásenie Sony, týkajúce sa ďalšieho odsunu, tentokrát až na 12.januára 2018, čo by snáď malo byť už definitívnym.

Vzhľadom k tomuto odsunu 3.dielu je len otázkou času, kedy sa podobného prehlásenia dočkáme aj pri Bad Boys 4. Každopádne, 3.diel sa dočkal okrem nového dátumu premiéry aj nového názvu, teda Bad Boys For Life. Will Smith a Martin Lawrence už len čakajú na prvú klapku, kedy sa dvaja poliši z Miami vrátia do starých koľají. Do režisérskej stoličky sa posadí Joe Carnahan (A-Team, Stretch) a úlohu napísať scenár dostal ako prvý Peter Craig (Mesto, V mene krvi).

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 26. október 2017

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *