Ben Mendelsohn rokuje so Spielbergom o role vo filme Ready Player One

Ben Mendelsohn (zo seriálu Bloodline, Rogue One: A Star Wars Story) je v súčasnosti jednou z možností pre rolu hlavného záporáka v Spielbergovej adaptácii knižného hitu Ready Player One, informoval o tom časopis The Hollywood Reporter. Zdroj uvádza, že Ben Mendelsohn absolvoval stretnutie s následnou ponukou, jednanie je zatiaľ v počiatočných fázach. Mendelsohn by hral šéfa internetovej korporácie, ktorá vyvíja OASIS.

benreadyplayer

Jedna z hlavných postáv filmu Me and Earl and the Dying Girl (Já, Earl a holka na umření) Olivia Cooke(klik foto) si v pripravovanom filme zahrá Ar3mis, ktorej OASIS avatar zhodou okolností patrí filmovej postave s podobným menom Samanthe Cookovej. Hlavná mužská postava zatiaľ nebola vybraná.

O produkciu filmu sa starajú spoočnosti Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures a DreamWorks Pictures. Film je založený na rovnomennom bestselleri Ernesta Clinea. Zárukou kvality diela je režisér Steven Spielberg, spolu s producentom Donaldom De Lineom.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 16. november 2017

Ready-Player-One-Fan-Art-03052015-970x545

Dej Ready Player One sa odohráva v neďalekej budúcnosti. a sleduje život stredoškoláka Wadea Wattsa, ktorý uteká zo svojho nepríliš priateľského reálneho života do OASIS, celosvetového virtuálneho utopického sveta, kde ľudia môžu žiť svoje alternatívne idylické životy. Keď extravagantný miliardár, ktorý vytvoril OASIS umiera, zorganizuje hľadanie pokladu, kde ako hlavnú cenu ponúka svoje bohatstvo. Do celosvetového šialenstva hľadania pokladu sa zapojí aj Wade a rýchlo zisťuje, že stojí proti mnohým nepriateľom v OASIS ale aj v reálnom svete.

Ready Player One má na plánovanú premiéru na 15. decembra 2017.

Zdroj: www.comingsoon.net

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *