Black Panther nastupuje na scénu v prvom nadupanom traileri!

Včera večer sme sa konečne dočkali prvých súvislých záberov zo sólovky Black Panthera vo forme oficiálne teaseru. A vyzerá to naozaj sľubne! Síce Black Panther si svoj debut na striebornom plátne už odbil v Civil War, ale čas jeho sólového filmu prišiel až teraz. Stane sa tak ešte pred Infinity War, ktorá premiéruje v máji, zatiaľ čo Black Panther už vo februári. Prvý letmý pohľad na Wakandu sme dostali v potitulkovej scéne Civil War, no v tomto traileri sa nám ukazuje v plnej kráse.

Okrem vyobrazenia Wakandy sa nám pripomenuli staré známe tváre ako Klaw(v podaní Andyho Serkisa, videli sme ho vo filme Avengers: Age of Ultron), či dokonca Everett Ross(v podaní Martina Freemana, prvý kontakt s touto postavou nastal v Civil War). Traileru nechýba akcia, naznačenie zápletky, letmé predstavenie zvykov Wakandy a aj zobrazenie postáv, s ktorými sa budeme počas tohto filmu stretávať relatívne často.

A taktiež bol včera vydaný aj prvý oficiálny plagát, ktorý si môžete prezrieť nižšie:

Film Black Panther zavíta do našich kín 15. februára 2018.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Plnohodnotný oficiálny trailer filmu Avengers: Infinity War je konečne tu!

Prvý trailer snáď najočakávanejšieho filmu tohto roku Avengers: Infinity War sme videli už takmer pred …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *