Bol oznámený 4.diel Star Treku, tentokrát aj s Chrisom Hemsworthom!

3.diel úspešného rebootu ságy Star Trek ešte ani poriadne nedorazil do kín a my sa už dozvedáme o ďalšom pokračovaní, kde uvidíme aj Chrisa Hemswortha. 4.diel má nadväzovať na 3.diel, čo vlastne znamená, že sa obsadenie nemení a trilógia sa nakoniec bude rozvíjať ďalej až na zosnulého Antona Yelchina, ktorý sa zhostil role Chekova. Túto postavu sme mali možnosť vidieť v predchádzajúcich dvoch dieloch, ale zároveň ju uvidíme aj v tomto 3.diele, no kvôli smrti herca tu príbeh Chekova už končí, a tak ho v 4.diele už neuvidíme. Podľa slov J.J.Abramsa Chekov nebude preobsadený, a tak jeho príbeh tu definitívne končí.

star-trek-into-darkness-anton-yelchin
Anton Yelchin ako Chekov

No posádka lode Enterprise sa aj napriek tomu rozšíri o jednu známu tvár, čím narážam práve na Chrisa Hemswortha. A nie je známa len tým, že sme Hemswortha mohli vidieť ako Thora, ale známa aj v Star Trek univerzu, keďže v prvom diele rebootu z roku 2009 sa zhostil role Georga KirkaA to meno by Vám už niečo malo aj hovoriť. Áno, správne. Jedna sa o otca hlavného protagonistu Kirka (predstavuje ho Chris Pine), ktorého nikdy nestretol, ale akýmsi spôsobom sa ich cesty stretnú práve v tomto ďalšom pokračovaní.

star-trek-chris-hemsworth-slice-600x200
Chris Hemsworth ako George Kirk

Okrem hereckej posádky sa má vrátiť aj väčšina ľudí “za kamerou” – od scenáristov cez producentov a snáď až po samotného režiséra Justina Lina (séria Fast And Furious). Bližšie detaily ohľadom pokračovania ešte neboli zverejnené, a tak si zatiaľ môžeme vychutnať Star Trek Beyond, ktorý príde onedlho do kín.

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 28. december 2017

Nepotešil vás Ježiško? Možno vás potešíme my. Stačí sa zapojiť do našej pravidelnej súťaže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *