Boli oznámené ďalšie postavy pre druhú sériu Supergirl

Supergirl sa vráti na jeseň, no herci, tvorcovia seriálu a aj samotná televízia nás viac-menej pravidelne zásobujú novinkami. Po nedávnom oznámení Supermana v seriáli Supergirl sa televízia rozhodla odhaliť fanúšikom ďalšie svoje plány – a oznámili ďalšie postavy, ktoré sa v seriáli objavia.

Jednou z nových postáv bude Lena Luthor – sestra neslávne známeho Lexa Luthora (najväčší nepriateľ Supermana). Jej vek by mal byť 25-35 rokov, je popisovaná ako chytrá a sexi. Medzi je prednosti by malo patriť aj to, že vždy dosiahne to, čo si zaumieni. Jej príchod do mesta bol motivovaný snahou dostať sa z tieňa svojho brata. Na to, či je to myslené pozitívne alebo negatívne, si budeme musieť počkať. Lena Luthor bude pravidelnou postavou.

lena-luthor-Snapper-carr-maggie

Ďalšou novou postavou bude Nick Farrow, syn slávneho reportéra. Je označovaný ako „drzý mladý muž“ a „vodcovský typ“,  s ktorým sa Kara bude stretávať v CatCo. Nick sa snaží “vybudovať meno vo svete správ,  ale je otázne, či môže opustiť svoje staré Ja a hedonistické zmýšľanie, ktoré neustále prezentuje. Možno keď bude tráviť čas s Karou, tak sa hrdina v Nickovi konečne dostane na povrch.” Nick Farrow bude pravidelnou postavou seriálu.

Ďalšie tri postavy, ktoré si predstavíme sa budú počas druhej série opakovane vracať, avšak nepôjde o pravidelné účinkovanie.

The Doctor“ – diabolská doktorka, vedúca projektu Cadmus. Svoje lekárske zručnosti využíva na implantovanie mimozemských technológii.

Snapper Carr – žurnalista veterán, ktorý na pozvanie Cat bude mať za úlohu vytvoriť nový dizajn správ v štýle „old school“.

Maggie – jej postava má pôvod v komiksoch. Maggie Sawyer je vyšetrovateľka „Science Police“ – čiže akéhosi policajného útvaru, ktorý je špecializovaný na vyšetrovanie metaľudí a mimozemských ohrození.

Ani jedna zo spomínaných postáv zatiaľ nebola herecky obsadená.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Predstaviteľkou Batwoman sa stane Ruby Rose

Ktože to je? Zopár rokov dozadu by išlo o akceptovateľnú otázku, a aj keď Vám …

2 komentáre

  1. Maggie je celým jménem „Maggie Sawyer“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.