Brad Pitt ako Cable? Možno.

Je to už predsa len doba, čo sa nám Wolverine predstavil v jeho finálnej snímke Logan, teda ak sa niekto o pár rokov nerozhodne pre reboot tejto série.  Logan je za nami a všetka pozornosť sa upriamila na ďalšieho hrdinu (hrdinu?…) X-men-ovskej ságy Deadpoola. Internet už pár týždňov zaplavujú filmové teórie a otázky, ktoré sa najčastejšie týkajú hereckého obsadenia ďalších postáv, ktoré sa ocitnú po boku Deadpoola v jeho pokračovaní.

Prednedávnom sa k nám dostala informácia o hereckom obsadení postavy Lucky Domino, ktorú si zahrá Zazie Beetz. Neodhalenou postavou však naďalej zostáva Cable, ktorý herecké obsadenie stále hľadá, no možno ho konečne našiel. V poslednom období prúdia internetom informácie, že práve Brad Pitt by mal byť tým, kto stvárni Cablea, mutanta cestujúceho v čase.

Fan-Art Brad Pitt 

Zapríčinil to hlavne Fan-Art, ktorý sa až nápadne podobá na postavu Brada Pitta. Či už je to od fanúšika alebo ide o oficiálnu informáciu, nie je to až tak ďaleko od pravdy a na internetových stránkach spôsobil obrovský rozruch. Podľa Collideru sa Brad Pitt dostal do skupiny možných adeptov pre rolu Cablea. Vďaka jeho hereckej kvalite vyvolala táto správa u fanúšikov veľký záujem a Brad Pitt by bol podľa nich tá správna voľba.Okrem Brada Pitta bol pre rolu Cablea určený aj herec Michael Shannon (Muž z ocele, Klokan Jack), ktorý tiež dostal svoje výtvarné spracovanie.

Vizuálne spracovanie – Michael Shannon

Okrem Cablea a Domino uvidíme vo filme aj ďalších mutantov, ktorých poznáme z komiksov. Návrat čaká aj Negasonic Teenage Warhead, známa z prvej časti. Tvorcovia sľubujú film plný akcie a vtipných momentov, no dúfajme, aby to neboli len prázdne sľuby a aby si Deadpool nepokazil svoju filmovú reputáciu.

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach so scenáristkou Jac Schaefferovou!

Nemožné sa stalo možným a dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *