Brad Pitt ako Cable? Možno.

Je to už predsa len doba, čo sa nám Wolverine predstavil v jeho finálnej snímke Logan, teda ak sa niekto o pár rokov nerozhodne pre reboot tejto série.  Logan je za nami a všetka pozornosť sa upriamila na ďalšieho hrdinu (hrdinu?…) X-men-ovskej ságy Deadpoola. Internet už pár týždňov zaplavujú filmové teórie a otázky, ktoré sa najčastejšie týkajú hereckého obsadenia ďalších postáv, ktoré sa ocitnú po boku Deadpoola v jeho pokračovaní.

Prednedávnom sa k nám dostala informácia o hereckom obsadení postavy Lucky Domino, ktorú si zahrá Zazie Beetz. Neodhalenou postavou však naďalej zostáva Cable, ktorý herecké obsadenie stále hľadá, no možno ho konečne našiel. V poslednom období prúdia internetom informácie, že práve Brad Pitt by mal byť tým, kto stvárni Cablea, mutanta cestujúceho v čase.

Viac:  Thor: Ragnarok ukazuje svoju humornú stránku v prvom plnohodnotnom traileri

Fan-Art Brad Pitt 

Zapríčinil to hlavne Fan-Art, ktorý sa až nápadne podobá na postavu Brada Pitta. Či už je to od fanúšika alebo ide o oficiálnu informáciu, nie je to až tak ďaleko od pravdy a na internetových stránkach spôsobil obrovský rozruch. Podľa Collideru sa Brad Pitt dostal do skupiny možných adeptov pre rolu Cablea. Vďaka jeho hereckej kvalite vyvolala táto správa u fanúšikov veľký záujem a Brad Pitt by bol podľa nich tá správna voľba.Okrem Brada Pitta bol pre rolu Cablea určený aj herec Michael Shannon (Muž z ocele, Klokan Jack), ktorý tiež dostal svoje výtvarné spracovanie.

Vizuálne spracovanie – Michael Shannon

Okrem Cablea a Domino uvidíme vo filme aj ďalších mutantov, ktorých poznáme z komiksov. Návrat čaká aj Negasonic Teenage Warhead, známa z prvej časti. Tvorcovia sľubujú film plný akcie a vtipných momentov, no dúfajme, aby to neboli len prázdne sľuby a aby si Deadpool nepokazil svoju filmovú reputáciu.

Viac:  Pripravovaný Batman prežíva veľké zmeny

Zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

Už takmer o mesiac sa Justice League premiérovo predstaví v našich kinách, no ešte predtým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *