Bratia Russovci pravdepodobne potvrdili Captain Marvel v Infinity War!

Bratia Russovci sú aktuálne žiadanými režisérmi, a tak niet divu, že uskutočňujú jeden rozhovor za druhým, no raz začas im môže z úst uniknúť niečo, čo tom malo aj ostať. Captain America: Civil War je úspešnou záležitosťou, minimálne po stránke zárobkov, ktoré na „domácom území“, teda USA obsadili 5.miesto filmu s najväčším zárobkom 181,8 miliónov dolárov a zároveň prekonáva 3.diel Iron Mana, čo znamená, že prevzal 1.miesto v kategórii sólo superhrdinských filmov od Marvelu, i keď sa o sólo film určite nejedná. Po takých úspešných spracovaniach je samozrejmé, že ďalšie dva diely Avengers náležia do rúk bratov Russovcov, a tak sa aj veľa otázok zameriava na ich osoby.

Anthony-and-Joe-Russo

Netrvalo dlho a rozhovory sa zamerali aj na obe časti Avengers: Infinity War, ktoré sa mimochodom budú volať úplne odlišne, keďže bratia Russovci povedali, že sa bude jednať o dve úplne rozdielne filmy, a tak by rovnaký názov, len s iným poradovým číslom mohlo byť mätúci, tak sa názvy budú meniť, i keď ich nový podtitul ešte nebol vytvorený. Počas nedávnej udalosti Inštitútu Smithsonian, kde bratia Russovci hovorili o Infinity War, nechtiac spomenuli meno „Captain Marvel„, čo využil jeden z fanúšikov a na svoju otázku nenechal dlho čakať: „Práve ste potvrdili účasť Captain Marvel?„.

Jeden z bratov odpovedal: „Um…Captain Barvel. Úplne odlišná postava.“ Neviem ako Vy, ale v univerzu Marvelu som sa s takou postavou ešte nestretol, teda zahováranie bratov bolo komické a iba podporilo teóriu o účasti Captain Marvel na Infinity War. Síce nevieme akou formou a či sa vôbec dočkáme jej kostýmu, ale v tomto prípade aspoň vieme, že je tu možnosť jej účasti.

Želali by ste si vidieť Captain Marvel v Infinity War?

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.