Bude Black Flash v tretej sérii?

Vo finále druhej série sa toho stalo naozaj veľa. Odhalenie muža v maske, „Barryho beh života“, ale aj záverečný boj Flasha so Zoomom. V záverečnom súboji Flasha so Zoomom sa Flashovi podarilo prekabátil Zooma tak, že vytvoril svojho dvojníka. Týmto prilákal prízraky, ktoré si už dlhšie brúsili zuby práve na Zooma. Prízraky prišli a odniesli Zooma ktoviekam. Ale… Môže sa Zoom vrátiť?

Predtým ako bol Zoom odvlečený sme mohli vidieť niečo zaujímavé. Zoomov odev zmenil farbu – celý sčernel a blesky po bokoch hlavy sčervenali. Navyše, jeho tvár sa zmenila do akéhosi „zombie štýlu“. Jeho výzor nápadne pripomína Black Flasha.

black-flash-2

Kto je to Black Flash?

Black Flash je postava, ktorá sa v komiksoch prvýkrát zjavila v roku 1988. Je symbolom smrti pre tých, ktorí sú spojení so Speed Force, zjavuje sa pred smrťou speedstera. Smrť nie je dostatočne rýchla, aby speedsterov dostihla. Pre ostatných ľudí je vtedy čas zmrazený.

Medzi schopnosti Black Flasha patrí aj superrýchlosť, mal by bežať 4x rýchlejšie ako svetlo a v celom DC universe je pravdepodobne tou najrýchlejšou postavou.

Black Flash bol v komikse porazený Wallym Westom, ktorý patrí tiež medzi speedsterov. Wally dobehol na koniec času, kde smrť (Black Flash) nemá žiadny význam.

Preto je na mieste otázka, či nám náhodou nebol predstavený Black Flash. Ak je to tak, potom by sa pokojne mohol vrátiť Zoom, resp. predstaviteľ Zooma Teddy Sears.

Zdroj: comicvine.gamespot.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.