Bude Daredevil prepojený s Agents of SHIELD?

Medzitým, v inom rohu MCU, nedávno predstavený plagát z Daredevila od Netflixu naznačuje možné prepojenie s Agentmi SHIELDU…

Jeden z najnebezpečnejších nepriateľov, ktorým Coulson a jeho tím čelil na začiatku druhej série bol Carl “Crusher“ Crell (Brian Patrick Wade), tiež známy ako Absorbing Man. Nebezpečný metačlovek so schopnosťou absorbovať akúkoľvek hmotu, Crell bol nakoniec Coulsonovým týmom porazený.

Čo má toto spoločné s Daredevilom? Nový obrázok Netflixu na twitteri nám ukázal Creela hneď vedľa mena otca nášho slepého super-hrdinu na plagáte oznamujúcom boxerský zápas.

Smeruje to k tomu, že možno uvidíme retrospektívne zábery s mladým Mattom Murdockom (Charile Cox) a jeho vzťahu k otcovi? Je táto zmienka o Creelovi – ktorého komiksoví náprotivok bol skutočne boxerom, ktorý zápasil s Murdockom – časť flashbacku alebo len Easter egg?

Ak je to to druhé, tak je dobré pripomenúť, že aj napriek boju len s pouličnou kriminalitou je Daredevil stále dôležitou súčasťou MCU. Dardevil sľubuje, že nám ukáže špinavý pouličný život, ktorý bude kontrastovať so žiarivo farebnými Avengermi či Strážcami Galaxie.

Ako tesne sa Daredevil a ostatné seriálové projekty Netflixu – A.K.A Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist či The Defenders – zviažu dohromady k MCU sa ešte len ukáže, ale fanúšikovia môžu očakávať ďalšie Easter eggy.

Daredevil má premiéru 10.4.2015 na Netflixe.

EricThorwaldson

Určite si prečítaj

V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.