Chystá sa spinoff o Venomovi?

Už dlhú dobu sa špekuluje o možnosti natočenia spinoffu o Venomovi. Okolo filmu sa dookola šírili špekulácie, kedy sa natočí, kto ho natočí a či sa vôbec natočí. Koniec špekuláciám, povedalo si Sony. Jeden zo Spideyho nepriateľov Venom sa pravdepodobne dočká vlastného filmu.

Spider-Man Venom

Prečo je to zrazu reálnejšie? Pretože film sa posunul z teoretickej roviny do praktickejších vôd:

1, S filmom Venom, resp. jeho scenárom je v poslednej dobe často skloňované meno Danteho Harpera (napísal scenár napr. Edge of Tomorrow, Janko a Marienka: Lovci čarodejníc). Avi AradMatt Tolmach by sa mali podieľať na produkcii filmu.

2, Sony rokuje s Marvelom ohľadom filmových práv. V dobách, keď sa zrodil plán na spinoff Venom, bola aktuálna filmová séria: Amazing Spiderman a kontinuita oboch filmov bola, dá sa povedať, očakávaná. V súčasnosti však Venom a pripravovaný reboot Spidermana (2017, v hlavnej úlohe Tom Holland) sú pripravované ako dva samostatné filmy.

Sony svojimi krokmi dáva jasne najavo snahu zrealizovať tento projekt. Hoci to zatiaľ nie je na 100% potvrdené a veci sú prevažne vo fáze rokovania, niektoré zahraničné weby to už vidia ako hotovú vec. Budeme dúfať v pozitívny výsledok (na plátnach kín).

Zdroj: comicbookmovie.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach so scenáristkou Jac Schaefferovou!

Nemožné sa stalo možným a dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *