Ďalšie postavy Marvelu potvrdené v reboote Spider-Mana!

Už ubehol nejaký čas od získania oprávnenia na použitie Spider-Mana vo filmoch Marvelu, a to znamená, že sa odvtedy stalo aj veľa vecí. Okrem svojej účasti v Captain America Civil War dostane svoj sólový film, ktorý zavíta do kín na ďalší rok a podľa všetkého nebude sám!

„Hlava Marvelu“, teda Kevin Feige potvrdil účasť ďalších postáv Marvelu v reboote Spider-Mana. „Už je v univerzu a vtipná vec na univerze je, že postavy v ňom chodia kade tade,“ povedal Feige, i keď postavy, ktoré by mali prísť robiť spoločnosť Spider-Manovi nekonkretizoval. Reštart Spider-Mana nebude hovoriť o jeho úplnom zrode, keďže sme dostali už dve spracovania jeho originu, ale zameria sa na Petera Parkera, 15 ročného chlapca, ktorý už má svoje schopnosti preskúmané, vie s nimi zaobchádzať, naplno ich predvedie v Civil War a následne v spomínanom reboote.

Tom Holland je najbližšie ku stredoškolskému veku Petera Parkera (Holland má 19 rokov), a tak by mal priniesť doposiaľ najuveriteľnejšejšie spracovanie postavy. Podľa správ z novinárskeho premietania, Civil War, sa o tom budeme môcť presvedčiť v približne 30 minútach. Peter Parker sa na pláne objaví asi na 10 minút a Spider-Man na 20 minút. 5. máj sa zrazu zdá neuveriteľne ďaleko.

O tom ako by sa mohla volať séria o Spider-Manovi sa už dlhšie špekuluje. Podľa portálu AICN si Sony zaregistrovalo tieto domény:

  • SpiderManHomecomingTheMovie.com
  • SpiderManComingOfAgeMovie.com
  • SpiderManGreatnessAwaitsMovie.com
  • SpiderManSuspendedMovie.com

Z toho môžeme predpokladať, že film sa môže volať:

  • Spider-Man: Homecoming – oficiálny názov filmu
  • Spider-Man: Coming of Age
  • Spider-Man: Greatness Awaits
  • Spider-Man: Suspended

To ako sa film bude nakoniec volať sa dozvieme určite v najbližších mesiacoch, buď pri propagovaní Civil War alebo na Comic-Cone v rámci MCU panelu. Na druhú stranu netreba zabúdať, že Sony má v pláne aj animované filmy o Spider-Manovi takže sa môže stať, že tieto názvy s hraným filmom nemajú nič a podľa môjho názoru to tak aj bude, pretože sú to príliš detské názvy pre film v MCU.

spidermanhomecoming-0e8fc

UPDATE: Na CinemaCone odhalili názov filmu a oficiálne logo. Názov naznačuje, že Peter Parker bude stredoškolák a tiež, že Spider-Man sa vracia tam kde patrí do Marvelovského filmové vesmíru.

Prvý sólo film o Spider-Manovi v spolupráci Marvel-Sony uvidíme v roku 2017. A po oznámení Kevina Feigiho, týkajúceho sa navštívenia Spider-Mana ďalšími postavami. Nám môžu správy o účasti na natáčaní neznámeho projektu v Atlante, Chrisom Evansom a Robertom Downeym Jr., kde čo napovedať. Prídu dvaja hlavní oponenti v Civil War navštíviť pavúčieho muža? To ešte nie je isté, no je to dozaista možné.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.