Deadpool a Gambit sú ochotný „zdielať“ tu istú planétu s X-menmi

Budúci rok má pre X-men franšízu prívlastok VEĽKÝ! Svetlo sveta majú uzrieť až tri filmy, menovite: Deadpool, X-Men: Apocalypse, a Gambit.

Scenárista Simon Kinberg potvrdzuje že, ani jeden ich spin-off nebude uzavretý v bubline a že je tu reálna možnosť vzájomného crossover-u.

„Idea vznikla po tom čo sme zmenili časovú líniu odohrávajúcu sa po Days of Future Past (Budúcá minulosť). Niečo sme vymazali , inde len povolili zmeny oproti X1,2,3. Každopádne všetko čo sme od Days of Future Past vytvorili znamená nový základ. To znamená že Deadpool a Gambit budú existovať vo svete ktorý uznáva udalosti Days of Future Past a všetko čo nasledovalo. Neznamená to však že zakaždým budeme s týmito postavami pracovať a že zakaždým ich budeme tlačiť do spoločných filmov. Znamená to ale že všetky postavy budú existovať v rámci rovnakých pravidiel. Bude to súhra medzi rôznymi charaktermi v rôznych filmoch.“

Ja osobne dúfam v crossover medzi postavami. Sledovať Deadpool-a provokovať Wolverine-a, či vidieť románik medzi Gambit-omRogue na veľkom plátne bude určite nezabudnuteľný pocit.

Viac:  Thor: Ragnarok nikdy nebol braný vážne vraví režisér filmu

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

Už takmer o mesiac sa Justice League premiérovo predstaví v našich kinách, no ešte predtým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *