Druhý trailer k seriálu Punisher odhaľuje dátum premiéry!

Najnovší seriál spoločnosti Netflix v spolupráci s Marvelom, The Punisher, oficiálne uvidíme v premiérovom dátume 17. novembra 2017. Dátum premiéry mal byť odhalený už na New Yorskom Comic Cone, no kvôli streľbe v Las Vegas prezentáciu s Punisherom zrušil.

Trailer je opäť ladený do temnej atmosféry skombinovaný s metalovou hudbou. Herec Jon Bernthal sa opäť vráti ako Punisher potom, čo sa debutovo odhalil v druhej sezóne Daredevila. Franke Castle, teda Punisher, je podľa režiséra Stevea Lightfoota rovnako drsný a krutý ako jeho úvod v Daredevilovi.

Spolu s Jonom Bernthalom (Punisher) opäť uvidíme Deborah Ann Woll (Karen Page/Daredevil), ktorej novinársky talent poslúži na odhalenie armádneho tajomstva a herec Ebon Moss-Bachrach stvárni technicky nadaného Punisherovho spojenca Micra. Dej seriálu by sa mal odohrávať nezávislo od predošlých minisérií a dokonca je možné, že časť seriálu sa bude odohrávať ešte predtým, ako Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones a Iron Fist po prvýkrát spojili sily.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Titans sa ukazujú v nových záberoch!

Vydanie 1.série seriálu Titans sa neúprosne blíži, a tak aj nová služba DC Entertainment opäť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.