Ezekielova tigrica Shiva na pľaci The Walking Dead!

Ezekielov príchod nie je žiadnym tajomstvom, no účasť jeho tigrice menom Shiva bola stále otázna. Až doteraz. Donedávna bol len samotný príchod Ezekiela veľkou otázkou a teraz sa stane realitou. I keď tu je stále pravdepodobnosť, že nemusí vystupovať pod svojim komiksovým menom, no je isté, že sa stretneme s vodcom obyvateľstva “The Kingdom“. Pre Ezekiela je charakteristická tigrica menom Shiva, ktorej účasť nebola už vôbec istá. Predsa len, manévrovať s obrovským tigrom a prinútiť ho konať podľa scenára nie je vôbec ľahké, no zvažovala sa možnosť priviesť živého tigra na pľac.

117_Shiva_1

A ak aspoň trocha logicky rozmýšľate, tak viete kam tým mierim. Hlásenia od Spoiling Dead fanúšikov tvrdia, že 7.séria nezahrnie len Ezekiela, ale aj Shivu. Ezekiel sa vraj už zúčastnil natáčania nejakých scén 3. epizódy 7.série. Po jeho boku sa má nachádzať Shiva, ktorá je mixom “robotiky a CGI”, teda najmä počítačových efektov. Napríklad v GoT sa natáčania zúčastnili reálny vlci, no v produkcii TWD zjavne nemajú peniaze ani trpezlivosť na realizáciu takýchto scén. Prvých záberov Shivy sa máme dočkať s príchodom traileru na 7.sériu TWDktorý uvidíme na Comic Cone v San Diegu.

Viac:  Arrow obsadil Sladeovho syna, tešiť sa zrejme môžeme aj na Arsenala

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Tom Cavanagh stvárnil v seriáli Flash viacero postáv. A vďaka fotkám z natáčania je isté, že sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *