V treťom traileri na film Assassin’s Creed sa dozvieme viac o zápletke filmu

Premiéra snímku Assassin’s Creed, ktorý nesie názov podľa rovnomennej hernej predlohy, sa neúprosne blíži, a tak sa aj jeho propagácia blíži k vrcholu. Po vydaní tohto tretieho traileru je už veľmi nepravdepodobné, že by sme sa dočkali ešte nejakého prídavku vo forme štvrtého traileru. Teraz skôr nastupujú na scénu herci spolu s diárom, ktorý je plná rozhovorov s rôznymi magazínmi a práve tieto rozhovory majú taktiež pomôžu v propagácii tohto snímku. Nezídu sa iba dlhoroční fanúšici tejto hernej série, ale aj nespočetné množstvo ľudí, ktorých zaujal možno príbeh, akčné scény alebo poprípade herecké obsadenie, ktoré je v prítomnosti Michaela Fassbendera, Marion Cotillardovej a Jeremyho Ironsa nemalým ťahákom. Pokiaľ ste sa dostali k tomuto snímku až teraz a chcete sa dozvedieť nejaké vecné informácie, tak dozaista si prečítajte naše články k prvému a aj druhému traileru.

Veľa fanúšikov označilo tento trailer za najlepší z doposiaľ vydanej trojice, a to najmä kvôli orchestrálnemu soundtracku(ktorý v predchádzajúcich dvoch kúskoch schádzal), keďže dobovo tam napríklad taký Kanye West príliš nepasuje. Teda vydanie tohto tretieho traileru bude mať v konečnom dôsledku možno aj nejaký ten význam vzhľadom na to, že už aj samotný soundtrack dokáže veľmi ľahko odradiť ľudí. Tretí trailer ponúka pár nových záberov, no v podstate sa jedná hlavne o recykláciu materiálu, ktorý bol použitý vo svojich predchodcoch. I keď v rámci kompozície pôsobí trailer oveľa lepšie, keďže jednoduchým a zároveň zaujímavým spôsobom spracúva úvod. Dostáva sa nám pár nových pohľadov na určité postavy a zároveň nám ukazuje už videné zábery s pomocou solídnejšieho soundtracku.

 

Snímok Assassin’s Creed zavíta do lokálnych kín 29.12.2016.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Rozbor najnovšieho traileru pre Avengers: Infinity War 1#

Marvel Studios si za svoje pôsobenie stihla vybudovať priam neuveriteľnú publicitu, a tak nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *