V treťom traileri na film Assassin’s Creed sa dozvieme viac o zápletke filmu

Premiéra snímku Assassin’s Creed, ktorý nesie názov podľa rovnomennej hernej predlohy, sa neúprosne blíži, a tak sa aj jeho propagácia blíži k vrcholu. Po vydaní tohto tretieho traileru je už veľmi nepravdepodobné, že by sme sa dočkali ešte nejakého prídavku vo forme štvrtého traileru. Teraz skôr nastupujú na scénu herci spolu s diárom, ktorý je plná rozhovorov s rôznymi magazínmi a práve tieto rozhovory majú taktiež pomôžu v propagácii tohto snímku. Nezídu sa iba dlhoroční fanúšici tejto hernej série, ale aj nespočetné množstvo ľudí, ktorých zaujal možno príbeh, akčné scény alebo poprípade herecké obsadenie, ktoré je v prítomnosti Michaela Fassbendera, Marion Cotillardovej a Jeremyho Ironsa nemalým ťahákom. Pokiaľ ste sa dostali k tomuto snímku až teraz a chcete sa dozvedieť nejaké vecné informácie, tak dozaista si prečítajte naše články k prvému a aj druhému traileru.

Veľa fanúšikov označilo tento trailer za najlepší z doposiaľ vydanej trojice, a to najmä kvôli orchestrálnemu soundtracku(ktorý v predchádzajúcich dvoch kúskoch schádzal), keďže dobovo tam napríklad taký Kanye West príliš nepasuje. Teda vydanie tohto tretieho traileru bude mať v konečnom dôsledku možno aj nejaký ten význam vzhľadom na to, že už aj samotný soundtrack dokáže veľmi ľahko odradiť ľudí. Tretí trailer ponúka pár nových záberov, no v podstate sa jedná hlavne o recykláciu materiálu, ktorý bol použitý vo svojich predchodcoch. I keď v rámci kompozície pôsobí trailer oveľa lepšie, keďže jednoduchým a zároveň zaujímavým spôsobom spracúva úvod. Dostáva sa nám pár nových pohľadov na určité postavy a zároveň nám ukazuje už videné zábery s pomocou solídnejšieho soundtracku.

 

Snímok Assassin’s Creed zavíta do lokálnych kín 29.12.2016.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *