Film Captain Marvel má scenáristov

Captain Marvel patrí medzi najočakávanejšie filmy tretej fázy, hlavne preto lebo to bude prvý film o superhrdinke. Okrem chýrov, že Marvel lanári Angelinu Jolie na post režiséra. Sme sa konečne dopočuli aj nejaké oficiálne správy, a to mená scenáristov alebo presnejšie scenáristiek.

Prvou z nich je Nicole Perlman. Perlmanová už spolupracovala s Marvelom a to na scenári k Guardians Of The Galaxy. Perlman napíše aj druhú časť Strážcov galaxie a dokonca napíše aj scenár pre sólo film o Black Widow, o ktorom sme ani nevedeli, že Marvel rozmýšľa. Druhá scenáristka je Meg LeFauve, naposledy napísala scenár k animáku Inside Out, s Marvelom spolupracuje prvý raz.

nicole-perlman-meg-lefauve

Od oznámenia dátumu premiéry je najatie scenáristok prvá oficiálna správa, ktorú sme sa dozvedeli o filme Captian Marvel. Hovorilo sa, že by sa Kapitánka mohla objaviť v Avengers 2 ale tieto zvesti vyvrátil Kevin Feige, ktorý prehlásil, že taká postava ako je Carol Danvers potrebuje byť predstavená najprv v samostatnom filme. Carol Danvers je pravdepodobne najúspešnejšia/najznámejšia ženská analógia k mužským hrdinom od Marvelu.

Viac:  Vo filme Justice League uvidíme dvoch Green Lanternov!

Kto si zahrá hlavnú postavu ešte nevieme, internetom sa šíria dohady, že by to mohla byť Katee Sackhoff alebo Emily Blunt.

Captain Marvel uvidíme v kinách 1. novembra 2018.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi

Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

17 postrehov z traileru na Avengers: Infinity War

Po mesiacoch čakania Marvel včera uverejnil prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War. Poďme si …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *