Film Captain Marvel má scenáristov

Captain Marvel patrí medzi najočakávanejšie filmy tretej fázy, hlavne preto lebo to bude prvý film o superhrdinke. Okrem chýrov, že Marvel lanári Angelinu Jolie na post režiséra. Sme sa konečne dopočuli aj nejaké oficiálne správy, a to mená scenáristov alebo presnejšie scenáristiek.

Prvou z nich je Nicole Perlman. Perlmanová už spolupracovala s Marvelom a to na scenári k Guardians Of The Galaxy. Perlman napíše aj druhú časť Strážcov galaxie a dokonca napíše aj scenár pre sólo film o Black Widow, o ktorom sme ani nevedeli, že Marvel rozmýšľa. Druhá scenáristka je Meg LeFauve, naposledy napísala scenár k animáku Inside Out, s Marvelom spolupracuje prvý raz.

nicole-perlman-meg-lefauve

Od oznámenia dátumu premiéry je najatie scenáristok prvá oficiálna správa, ktorú sme sa dozvedeli o filme Captian Marvel. Hovorilo sa, že by sa Kapitánka mohla objaviť v Avengers 2 ale tieto zvesti vyvrátil Kevin Feige, ktorý prehlásil, že taká postava ako je Carol Danvers potrebuje byť predstavená najprv v samostatnom filme. Carol Danvers je pravdepodobne najúspešnejšia/najznámejšia ženská analógia k mužským hrdinom od Marvelu.

Viac:  Kingsman: The Golden Circle a jeho druhý akčný trailer!

Kto si zahrá hlavnú postavu ešte nevieme, internetom sa šíria dohady, že by to mohla byť Katee Sackhoff alebo Emily Blunt.

Captain Marvel uvidíme v kinách 1. novembra 2018.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Prečo Thor nebol vo filme Captain America: Civil War? Môže za to Thanos!

Pred rokom sme mohli vidieť najväčších hrdinov sveta stáť proti sebe vo veľkolepej “občianskej vojne“. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *