Film Ghost In The Shell dostáva druhý trailer!

Od vydania prvého traileru ubehli 3 mesiace a teraz sa k nám dostávajú nové zábery vo forme druhého traileru snímky Ghost In The Shell. Síce pravdou je, že stále nejaký ten nový záber prostredníctvom krátkych spotov alebo sneak peakov padol, ale v ustálenej podobe prichádza druhý trailer, ktorý má čo ponúknuť. A aj keď je zvykom u druhých trailerov pridať iba pár nových záberov ku už ukázaným fragmentom, tak tu sa toho pridalo neúrekom. Môžeme sledovať policajné razie, kde je hlavnou aktérkou protagonistka Motoko Kusanagiová(Scarlett Johanson), pričom stretávame sa so záhadnou postavou, ktorá chce, aby si Kusanagiová spomenula na svoju minulosť.

Približujú sa okolnosti ohľadom hackovania myslí a úradovania “mafií” v meste. Mnohé akčné scény sa rozširujú o dlhšie pasáže a taktiež boli pridané nové fragmenty ďalších akčných scén. Okrem toho sa aspoň trochu priblížil charakter jednotlivých postáv. Trailer pôsobí usporiadanejšie a prináša lepšiu verziu ukážky z filmu Ghost In The Shell, čo nie je vôbec od veci s prichádzajúcou premiérou.

Momentky z traileru:

Film Ghost In The Shell zavíta do lokálnych kín 30.3.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Obsadenie Captain Marvel víta ďalšiu posilu vo forme DeWandy Wise!

Od oznámenia obsadenia DeWandy Wise do filmu Captain Marvel ubehla nejaká tá chvíľa, no aspoň …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *