Film Kingsman: The Golden Circle sa ukazuje v prvom traileri!

Tak a konečne nastal čas, kedy bol zverejnený prvý trailer na pokračovanie Kingsmana, ktoré nesie názov The Golden Circle.

Fanúšici už netrpezlivo čakali na plnohodnotný trailer, ktorému predchádzala ultrarýchla 10-sekundová ukážka, išlo o zábery, ktoré môžeme vidieť už aj v tomto prvom oficiálnom traileri, pričom nechýba mu nič, čo učinilo z predchodcu Kingsman: The Secret Service kultovú záležitosť.

Ukázalo sa pár záberov z prvého dielu, ktoré sú sprostredkované poučovaním “zosnulého” Harryho Harta (Colin Firth). Taktiež sa nám dostávajú do pozornosti nové vychytávky, ktorými služba Kingsman oplýva. Trailer sa nevyhol “menším” explóziám a devastácii, predstaveniu postáv a samozrejme, sérii útržkov z akcie, ktorá vyzerá naozaj pôsobivo. A nechýbal aj Hartov “návrat” z mŕtvych. Akurát Julliane Moore v roli Poppy nebola dvakrát najviac prezentovaná, čo nie je až tak na škodu, lebo ako poznáme Vaughna, tak on o svojich záporákov naozaj pečuje, a tak ešte len uvidíme, že čo nám to vlastne naservíruje. Teda dozaista sa máme na čo tešiť.

Film Kingsman: The Golden Circle zavíta do lokálnych kín 21.9.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach so scenáristkou Jac Schaefferovou!

Nemožné sa stalo možným a dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach s …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *