Film Kingsman: The Golden Circle sa ukazuje v prvom traileri!

Tak a konečne nastal čas, kedy bol zverejnený prvý trailer na pokračovanie Kingsmana, ktoré nesie názov The Golden Circle.

Fanúšici už netrpezlivo čakali na plnohodnotný trailer, ktorému predchádzala ultrarýchla 10-sekundová ukážka, išlo o zábery, ktoré môžeme vidieť už aj v tomto prvom oficiálnom traileri, pričom nechýba mu nič, čo učinilo z predchodcu Kingsman: The Secret Service kultovú záležitosť.

Ukázalo sa pár záberov z prvého dielu, ktoré sú sprostredkované poučovaním „zosnulého“ Harryho Harta (Colin Firth). Taktiež sa nám dostávajú do pozornosti nové vychytávky, ktorými služba Kingsman oplýva. Trailer sa nevyhol „menším“ explóziám a devastácii, predstaveniu postáv a samozrejme, sérii útržkov z akcie, ktorá vyzerá naozaj pôsobivo. A nechýbal aj Hartov „návrat“ z mŕtvych. Akurát Julliane Moore v roli Poppy nebola dvakrát najviac prezentovaná, čo nie je až tak na škodu, lebo ako poznáme Vaughna, tak on o svojich záporákov naozaj pečuje, a tak ešte len uvidíme, že čo nám to vlastne naservíruje. Teda dozaista sa máme na čo tešiť.

Film Kingsman: The Golden Circle zavíta do lokálnych kín 21.9.2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.