Film X-Force už pozná svojho režiséra! 

Skupina mutantov vycvičená cyborgom, ktorý je skôr známy ako Cable, vznikla v roku 1991. Jej úlohou bolo zneškodňovať hrozby profesionálnejším a drsnejším spôsobom ako predchádzajúca skupina X-Men. Za krátky čas sa k skupine X-Force pridalo veľké množstvo známych mutantov ako napríklad Wolverine, X-23, Deadpool, Coolossus, Psylocke, Archangel, Domino, Bishop a samozrejme ich pôvodný vodca Cable. Film je zatiaľ v štádiu príprav, no čoskoro sa spustí jeho výroba.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

Režisérom filmu sa stal Drew Goddard, ktorý je tvorcom seriálu Daredevil, známeho z multimediálneho portálu Netflix. Teraz však prestúpil k filmovej spoločnosti 20th Century Fox, ktorá vlastní práva X-Menov. Drew Goddard bude na filme spolupracovať už so známym členom X-Men Universa, a teda s Ryanom Reynoldsom, ktorý stvárni Deadpoola. Pridá sa k ním aj známy scenárista Simon Kinberg a producentka Lauren Shuler a spolu mám predstavia drsnejších X-Menov.

Viac:  Potitulková scéna filmu Justice League mala pôvodne odhaliť Green Lanterna!

Hlavnou postavou vo filme bude Deadpool, ktorého hrá už spomínaný Ryan Reynolds. Centrum skupiny X-Force bude tiež tvoriť vodca Cable, ktorého stvárni opäť Josh Brolin (Deadpool 2). Film X-Force mal byť vo vývoji už v roku 2013 s ústrednými postavami Cableom a Deadpoolom, no práce na filme sa nikdy nezačali realizovať. Teraz však ešte nevieme, akú verziu skupiny X- Force uvidíme. Pravdepodobne sa k ostatným pridá aj Colossus (Stefan Kapicic) a Psylocke (Olivia Munn) známa z filmu X-Men: Apocalypse.

                                                                                                                                                                                            zdroj: screenrant.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Erik

Erik

Určite si prečítaj

17 postrehov z traileru na Avengers: Infinity War

Po mesiacoch čakania Marvel včera uverejnil prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War. Poďme si …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *