Filmové novinky v CINEMAX – 31. týždeň

Prinášame Vám pravidelný prehľad filmových noviniek. Mnohí z Vás už vedia, ktorý film má tento týždeň premiéru, pretože netrpezlivo čakali na Jednotku samovrahov. Pre tých, čo komiksy veľmi nemusia, mám dobrú správu:  o nič nebudete ukrátení, do kín sa dostáva aj česká komédia Zozn@mka.

Jednotka samovrahov (Suicide Squad)

Akčná komiksová novinka Jednotka samovrahov je dlho očakávaným filmom. Akcia, akcia a ešte raz akcia plná obľúbených komiksových postáv je konečne tu!

Amanda Wallerová stojí pred hrozbou, ktorú treba zastaviť. Preto padne rozhodnutie, vybrať na to tých najhorších možných. Tím superzločincov (Joker, Harley Quinn, Deadshot atď) je vybraný na boj so záhadnou nepremožiteľnou bytosťou. Superzločinci dostávajú od vlády najmodernejšie superdrahé zbrane. Lenže, po čase zisťujú, že boli vybraní za trest a s ich výhrou sa nepočíta. Budú fungovať ako jeden tím do konca alebo rozohrajú vlastnú hru – každý sám za seba?

Viac:  Trailer na film Ready Player One vás pohltí do virtuálnej reality!

Film má hviezdne obsadenie: Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie, Viola Davis…Uvidíte tam aj jedného člena Justice League, ktorého meno neprezradíme.

Zozn@mka (Sezn@mka)

Internetové randenie je fenomén doby. Papier (v tomto prípade internet) znesie všetko a preto si tam ľudia píšu niekedy len ťažko uveriteľné príbehy. Komédia o mužoch, ženách a ich internetových úlovkoch.

Šéf jednej internetovej zoznamky musí čeliť každodenným sťažnostiam nespokojných dám, pretože „sú tam samí kreténi“. Sám šéf tam má falošný profil dokonalého muža Kristiána a tým vylepšuje reputáciu svojej zoznamky.  Na dohodnuté stretnutia chodí, no po pár stretnutiach sa vždy záhadne vyparí – akoby Kristián zmizol. Je to preto, že „Kristián“ má doma manželku. Platí staré známe – dovtedy sa chodí z krčahom po vodu, kým sa nerozbije. Kristián na zoznamke uloví najlepšiu kamarátku svojej manželky.

Viac:  Trailer animovaného filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse prišiel nečakane!

Komédia je inšpirovaná skutočnými udalosťami a časť bola natáčaná na Kanárskych ostrovoch Hudbu k filmu robili skvelí hudobníci Vašo Patejdl a Petr Janda.

Všetky filmy majú premiéru 4. augusta 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

2 komentáre

  1. Gabriela Olešová

    Chcela by som vidiet film ZOZNAMKA

    • Kristina

      Do súťaže sa môžete zapojiť na facebookovskej stránke Comicbox.eu, z komentárov pod článkom nežrebujeme 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *