Filmové novinky v CINEMAX – 52.týždeň

Rok 2016 pomaly končí, ale jeho posledný týždeň smutný rozhodne nebude. Do kín mieria tri napínavé filmové novinky. Ktorú si vyberiete na rozlúčku s týmto rokom?

Assassin’s Creed

Film podľa slávnej hernej predlohy v hlavnej úlohe s Michaelom Fassbenderom. Usvedčený vrah Callum Lynch je vyslobodený z cely, aby sa stal súčasťou experimentu.  Callumovi prostredníctvom technológie Animus vyvolajú spomienky a prepojí sa so svojim predkom z obdobia španielskej inkvizície. Volá sa Aguilar de Nerha a je assasín. Templári sa snažia získať mocný artefakt “Jablko Raja”, ktorý môže ovládnuť celý svet. Assasíni sa snažia plán templárov prekaziť.

La La Land

Seabstian a Emma sa stretnú v Los Angeles a spolu sa vydajú na neopakovateľný výlet. Až do rozprávkovej krajiny La La Land, kde sa sny menia v realitu. Muzikant a nádejná herečka sú na ceste za dobrodružstvom, vďaka ktorému už nebudú musieť žiť svoje doterajšie životy. Bláznivo zamilovaná dvojica začína v La La Lande svoju cestu za šťastím.

Viac:  9 nových komiksových seriálov sezóny 2017/2018

V pasci (Shut in)

Poslednou novinkou je mrazivý triler V pasci. Psychologička  Mary prišla pri tragickej nehode o manžela a jej syn ostal síce nažive, no vo vegetatívnom stave. Mary sa doma na samote stará o syna a narastá v nej pocity samoty. Všetko zmení Tommy, jej malý pacient, ktorý od smrti svojej matky nehovorí. V rámci liečby ho berie k sebe domov. Uprostred snehovej búrky Tommy zmizne a je nemysliteľné, že by vonka prežil. Mary má však pocit, že ho v dome vidí. S narastajúcou hrôzou u nej prevláda pocit, že ju straší duch mŕtveho chlapca.

Všetky filmy majú premiéru 29. decembra 2016. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebne si overiť v programe kina vo vašom meste.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Trailer animovaného filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse prišiel nečakane!

Animovaný film Spider-Man: Into the Spider-Verse nám predstaví Spider-Mana, akého sme doteraz nevideli. Dej filmu sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *