Filmové novinky v CINEMAX – 6. apríl 2017

Pre niektorých obyčajný týždeň, pre iných čas, kedy sa splní ic detský sen – do kín sa dostávajú Power Rangers. Prvý aprílový týždeň mieria do kín dokopy štyri novinky. 

Power Rangers

Pätica rebelujúcich tínedžerov sa dozvedá, že ich mesto Angel Grove, ale aj celá planéta je v ohrození. Čelia nebezpečnej mimozemskej hrozbe, ktorú môžu poraziť iba ako dobre zohratá skupina Strážcov.

Vo veľkom štýle (Going in Style)

Trojica legendárnych hercov sa stretla v recesistickej komédií s celkom jenoduchou zápletkou. Traja kamaráti nemajú peniaze na platenie účtov, tak sa rozhodnú prepadnúť banku, ktorá ich o peniaze pripravila.

Raw (Grave)

Mrazivý horor nás zavedie do školského prostredia. Justine odchádza študovať na veterinárnu školu. Je vegetariánka a ku konzumácii mäsa má odpor. Až raz v rámci šikany ju prinútia zjesť surové mäso. Pre Justine je to osudový okamih – prebudí sa v nej monštrum…

Cez kosti mŕtvych (Pokot)

Hlavná hrdinka Janina je postaršia ochrankyňa zvierat. V jej okolí sa odohrá pár nejasných úmrtí a Janina sa domnieva, že vie kto/čo za tým stojí. Ale nikto jej neverí. Podarí sa jej dokázať pravdivosť svojich tvrdení?

Všetky filmy majú premiéru 6.apríla 2017. Nezabudnite sa zúčastniť našej pravidelnej súťaže o dva lístky do kina CINEMAX. Stačí ak nám na našom Facebooku napíšete do komentárov, na ktorý z filmov by ste radi šli. V štvrtok večer náhodne vyberieme výhercu, ktorý obdrží od CINEMAX dva vouchere.

Nasadenie niektorých filmových noviniek do programu je potrebné si overiť v programe kina vo vašom meste.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 28. december 2017

Nepotešil vás Ježiško? Možno vás potešíme my. Stačí sa zapojiť do našej pravidelnej súťaže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *