Filmový reboot Tomb Raider dostáva dátum vydania!

Po obsadení Alicii Vikander do hlavnej role Lary Croft dostávame aj dátum vydania, resp. premiéry. Po úspechoch filmov ako Ex Machina, The Danish Girl a aj sľubnej odozvy filmu The Man Form U.N.C.L.E. niet divu, že sa Švédska herečka Alicia Vikander dostáva na oči mnohým známym spoločnostiam a režisérom všeobecne. Navyše premenila nomináciu na Oskara vo víťazné držanie ceny akadémie za “Najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe”, čo jej zabezpečilo nemalú pozornosť, a tak sa ponuky len hrnú.

alicia vikander as lara croft

Už teraz má na konte tri dokončené filmy (zahŕňajúc snímky ako Jason Bourne, The Light Between Oceans a Tulip Fever), jeden v post-produkcii (Submergence) a čakáva ju Tomb Raider, pred ktorým sa chopí role v dráme Euphoria. Prednedávnom ustanovili Warner Bros. a MGM dátum premiéry na 16.marca 2018, teda nás čakajú ešte dva necelé roky čakania, kým uvidíme 27-ročnú Švédku ako mladú archeologičku Laru Croft, rútiacu sa v ústrety nebezpečenstvu, kvôli tým najväčším objavom aké svet kedy videl.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 23. november 2017

Warner Bros. a MGM sú aktuálne v postavení co-producentov po získaní práv od GK Films, ktorí ich získali od Square Enix, teda od rodiska herného rebootu Lary Croft, kde vznikli už tituly Tomb Raider a Rise Of The Tomb Raider. Producentom je Graham King.

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *