Flash – bližšie info o hereckom obsadení 3. série

Premiéra tretej série Flasha je čoraz bližšie a preto sme si pre Vás pripravili krátke info, koho angažovala televízia a na akú rolu. Okrem predstavenie nových tvári sú v článku spresnené roly niektorých „staronových hercov“.

Nové tváre

Joey King – Magenta

Magenta – v komiksoch je to postava, ktorá vyrastala s Wallym, neskôr sa do seba zamilovali. Magenta prežívala nejaké záhadné zážitky s magnetickými silami. Bola dobrá, no keď sa rozišla s Wallym, stal sa z nej zloduch. Ako to bude v seriáli je zatiaľ záhadou.

Grey Damon – Mirror Master

GreyDamon

Sam Scudder a.k.a Mirror Master je kriminálnik s veľkým egom. Keď zistil, že sa dokáže pohybovať cez akýkoľvek reflektívny (vytvárajúci odraz) povrch, rozhodol sa, že sa stane najepším zlodejom v Central City a začal s krádežami. Mirror Master je rivalom Lennyho Snarta (Captain Cold) a preto sa môžeme tešiť na krátky návrat Wentwortha Millera.

Todd Lasance – speedster Savitar?

468764-todd-lasance

Už v prvej epizóde novej série sa Flash stretne s veľkým rivalom – speedsterom Savitarom. Okolo Savitara je mnoho klebiet a najčastejšie sa spája s menom Todd Lasance (pretože bol videný v speedsterskom obleku na natáčaní, keď sa natáčali prvé epizódy). Výkonný producent Greg Berlanti na Twitteri vyvrátil Lasanceho ako Savitara, rola vraj zatiaľ nie je obsadená.

Aj keby Lasance nehral Savitara, isto sa v seriáli ukáže, pretože bol oficiálne potvrdený.

Ashley RickardsRosalinda „Rosa“ Dillon – The Top

Ashley-Rickards-e1471564484590

V komiksoch je zločinec Top mužská postava. Top dokáže rýchlymi pohybmi tela odrážať náboje a vďaka pár experimentom má aj telekinetické schopnosti. Ros bude „guest star“, takže jej účinkovanie bude minimálne.

Susan Waltersdoktorka Carla Tannhauser (matka Caitlin Snow)

Susan-Walters.png-640x370

V tretej sérii sa konečne zoznámime aj s rodinou Caitlin – konkrétne s jej matkou. Podľa popisu to bude popredná odborníčka na biomedicínske inžinierstvo a šéfka výskumnej firmy. Vzťah Caitlin a jej matky by mal byť „komplikovaný“. Čo sa pod pojmom komplikovaný skrýva, uvidíme až v seriáli.

Návrat staronových tvári

Teddym Searsom sa producentom pracovalo dobre, obľúbili si ho a radi by ho ešte videli v seriáli. Transformácia Zooma vo finálovej epizóde na Black Flasha bol jasný krok pre Searsove budúce pokračovanie v seriáli.

black-flash-logo

Výkonný producent Andrew Kreisberg objasnil jeho transformáciu z finálovej epizódy:

Spravili sme to zámerne. Milujeme spoluprácu s Teddym. Je úžasný herec a dobrý človek, bol veľkou súčasťou úspechu druhej série. Nemáme žiadne aktuálne plány pre neho, no nemôžete Black Flasha len tak odhodiť. Som si istý, že ho uvidíme v budúcnosti.“

Violet Beane – Už dávnejšie bolo potvrdené, že herečka bude v tretej sérii. Či bude ako „obyčajná Jesse Earth-2 dcéra Harryho Wellsa“, „speedsterka Jesse Quick“ alebo „Flashpoint Paradoxom vytvorená Jesse Earth-1“ stále nevieme.

jesse-quick-header-187562

Najnovšie informácie poukazujú na možnosť, že ju uvidíme ako speedsterku. Herečka bola vraj videná na natáčaní v odeve speedstera. Správu priniesol na Twitteri pomerne dôveryhodný užívateľ Canadagraphs (lovec autogramov a bloger). Bohužiaľ, bez fotky – iba s dodatočným opisom, že mala masku na tvár a červené nohavice podobné tým Flashovým. Tento používateľ má na konte spoilery ako napr. „fotky neznámeho speedstera“, takže šanca, že si len tak z nudy vymýšľa, je pomerne nízka. Či napísal Canadagraphs pravdu by sme sa mohli dozvedieť približne v nejakej 4-5 epizóde.

Zdroje: screenrant.com, comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Alfréd Pennyworth dostane vlastný seriál

DC pripravuje ďalší seriál, tentokrát o Batmanovom komorníkovi Alfrédovi Pennyworthovy, ktorého tentoraz bohužiaľ nestvárni herec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.