Fotka z natáčania Logana potvrdzuje jeho Rkové hodnotenie

Deadpool urobil do sveta veľké bum, a to ovplyvnilo aj rozhodnutie o vekovom hodnotení 3.sólového snímku Wolverina, ktoré nadobudlo Rkové hodnotenie o čom rázne vraví fotka z natáčania. Veľa ľudí malo pochybnosti ohľadom Rkového hodnotenia v univerze Marvelu/Foxu, a tak Deadpool otvoril brány viacerým superhrdinom, ktorých podstata by sa dala len veľmi náročne vystihnúť bez Rkového hodnotenia. Samozrejme, že komerčný úspech urobil svoje a už nič neschádzalo k vytvoreniu Rkového Wolverina, teda po novom Logana. Síce doteraz sa Wolverine zaobišiel bez krvi, no práve toto hodnotenie mu môže pomôcť nadobudnúť jeho plný potenciál na veľkom plátne.

Zdroj fotky je instagramový účet wponx, ktorý obsahuje fotografie z natáčania Logana. Z tohto účtu sme napríklad zistili aj výzor Charlesa Xaviera, ktorý je už jednou nohou v hrobe a pred nedávnom prišlo toto:

Aftermath

A post shared by @ wponx on

Snímok Logan zavíta do kín 3.marca 2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Rozbor najnovšieho traileru pre Avengers: Infinity War 1#

Marvel Studios si za svoje pôsobenie stihla vybudovať priam neuveriteľnú publicitu, a tak nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *