FOX presúva premériu Gambita, Deadpool 2 uvidíme v roku 2018

Po neuveriteľnom úspechu Deadpoola nie je žiadnym tajomstvom, že 20th Century Fox plánuje jeho pokračovanie. Dnes v noci Fox oznámil dva nové dátumy premiér filmov od Marvelu.

Jeden z nich bude z najväčšou pravdepodobnosťou patriť pokračovaniu Deadpoola. Ale ktorý to bude? Fox uverejnil tieto dva dátumy: 6. október 2017 a 12. január 2018, odhadujeme, že druhý zmienený dátum bude patriť Deadpoolovi.

Myslíme si to hlavne kvôli tomu, že FOX oznámil presun premiéry Gambita, keďže film vymenil režiséra a ešte sa nezačalo natáčať. Natáčanie má začať v marci v New Orleans. Posunutie premiéry o rok, na 6. október 2017, sa zdá logické. Tým by tvorcovia Deadpoola mali 2 roky na to aby natočili ďalší skvelý film.

Samozrejme, nepomenované projekty nemusia mať s Deadpoolom alebo Gambitom nič spoločné. Je možné, že FOX rezervoval tieto dva dátumy iným X-Men spinoffom ako napríklad New Mutants alebo X-Force. Alebo možno FOX skúsi ešte raz natočiť Fantastickú štvorku.

Aké filmy to nakoniec budú vám časom určite oznámime, zatiaľ si môžete pozrieť nové dátumy premier v našom pravidelne aktualizovanom prehľade premiér.

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Deadpool 2 príde do kín o niečo skôr, horroroví New Mutants sa odkladajú, tak ako aj Gambit

Áno, áno. Veľa ľudí srší nedočkavosťou už len pri pomyslení na to, že náš obľúbený …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *