Ghost In The Shell dostáva prvý oficiálny trailer!

Po viacerých teaser traileroch a dlhých týždňoch propagácie, sa k nám dostáva prvý oficiálny trailer na snímok Ghost In The Shell. Doposiaľ sme mali možnosť vidieť iba naozaj krátke ukážky z tohto pripravovaného snímku, ale teraz sa v rámci prezentácie filmu pridáva aj plnohodnotný trailer o stopáži cca 2 minút. Už len prvé zábery traileru prezentujú film ako veľmi sľubné Sci-Fi, ktoré má možnosť dosiahnuť svojho plného potenciálu, i keď predlohe sa iba veľmi ťažko vyrovná. V podstate úvod traileru nás takmer okamžite vrhá do akcie a ukazuje bojové schopnosti protagonistky Motoko Kusanagiovej, ktorej predstaviteľkou je Scarlett Johansson.

Trailer sa taktiež zameriava na hlbšiu psychiku protagonistky, ktorá je v tomto prípade veľmi zaujímavá, keďže sa jedná o plne funkčnú kybernetickú bytosť v radách polície. Okrem obsiahlych bojových scén a dramatických pasáži sa jemne črtá aj hlavný cieľ protagonistky, ktorý zahŕňa zistenie jej minulosti, resp. osobnosti, ktorou bola pred nadobudnutím kybernetického tela a trailer taktiež predstavuje viaceré vedľajšie postavy.

Viac:  Prečo sa zmenila scéna so zničeným Mjolnirom?

Tvár Scarlett Johanssonovej zabezpečila filmu širšie publikum, ale ľudia stále diskutujú o pochybnom castingu, keďže Johanssonová im nepríde ako dobrá voľba pre túto rolu. Svoj podiel má na tom aj predloha, kde protagonistka dozaista nie je západného pôvodu, čo je jeden z dôvodov, prečo Scarlett Johanssonová páli v oku nejedného fanúšika tejto série. No po prvých záberoch, kde máme možnosť vidieť Johanssonovú v súvislých už či bojových alebo dramatických sekvenciách, tak táto voľba sa nejaví ako priveľmi zlé rozhodnutie.

A snímok Ghost In The Shell dostáva aj svoj ďalší plagát:

ghost-in-the-shell-211010

Aký je Váš názor na Scarlett Johansson v roli vyšetrovateľky Motoko Kusanagiovej? Hodí sa tam alebo by ste si vedeli predstaviť inú herečku v tejto roli?

Viac:  Ben Affleck hľadá "cool" spôsob, akým odíde z DCEU

Film Ghost In The Shell zavíta do lokálnych kín 30.3.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Ben Affleck hľadá “cool” spôsob, akým odíde z DCEU

Jeden by si bol už povedal, že dlho sa nič nepovedalo o Affleckovom Batmanovi, keď …

2 komentáre

  1. Oveľa viac by sa mi tam hodila Olivia Wilde. Má trochu ázijské črty a o to tam šlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *