Heroes: Reborn teaser trailer a castingové novinky

Jeden z najočakávanejších znovuzrodených seriálov, Heroes: Reborn, uvidíme už túto jeseň.

Seriál bude mať 13 epizód, ktoré budú nadväzovať na dej pôvodného seriálu Heroes. Okrem minisérie uvidíme aj webserial, ten nám načrtne udalosti pred minisériou a bude tvoriť základ pre Heroes: Reborn. Tvorca seriálu Tim Kring prezradil, že nová séria sa pokúsi ísť v stopách 1. série, ktorá bola fanúšikmi a kritikmi najlepšie prijatá. Veľký dôraz bude kladený na postavy, ktoré ešte len objavujú svoje schopnosti.

Počas Super Bowlu sme mohli vidieť prvý teaser trailer. Trailer má len 15 sekúnd a podobá sa na prvý teaser trailer z roku 2006. Plnohodnotného traileru sa pravdepodobne dočkáme počas ComicConu.

Do seriálu sa vráti Jack Coleman (Noah Bennet), v seriáli hral otca Claire Bennet (Hayden Panettiere) a bývalého agenta Spoločnosti. Spomenutá Hayden Panettiere sa do svojej role, bohužiaľ nevráti. Ďalej sa do seriálu vráti Masi Oka, ten si zahral Hiro Nakamura, cestovateľa v čase. Masi Oka nie je obsadený do hlavnej úlohy ale iba ako vedľajšia postave, takže je vysoko pravdepodobné, že sa objaví len v pár epizódach.

Do seriálu sa určite nevráti Zachary Quinto (Sylar), Ali Larter (Niki/Tracy) a Robert Knepper (Samuel). Pred nedávnom sme sa dozvedeli, že neuvidíme ani najobľúbenejšieho hrdinu Mila Ventimigliu (Peter Petrelli), ktorý v rozhovore prezradil, že nemá záujem si zopakovať svoju rolu.

Zachary-Levi-Heroes-Reborn-Miniseries-2015

Jednu z nových hlavných postáv si zahrá Zachary Levi (Chuck). Po jeho boku sa ďalej objavia Ryan Guzman (The Boy Next Door), Robbie Kay (Once Upon a Time), Judith Shekoni (The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2), Danika Yarosh (Shameless), Henry Zebrowski (A to Z) Kiki Sukezane a Gatlin Green.

Heroes: Reborn uvidíme túto jeseň.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Vieme kedy uvidíme prvý trailer na 8. sériu The Walking Dead

Ďalšie časti The Walking Dead uvidíme až v polke októbra. Ale trailer na 8 sériu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *