Hlavná záporná postava snímku Aquaman bola odhalená!

DCEU sa pomaly rozvíja a v rámci expandovania je na rok 2018 pripravený aj sólový snímok Aquamana, ktorý začína už obsadzovať jednotlivé postavy do deja a tentokrát sme sa dozvedeli, kto sa stane hlavnou zápornou postavou tohto snímku.

Nejedná sa o nikoho iného než o jedného z úhlavných nepriateľov Aquamana, a to je konkrétne Black Manta. Táto postava sa pohybuje v komiksoch už od roku 1967, kedy bola vytvorená na stránkach Aquamana, aby mu mohla oponovať. Black Manta sa dočkala viacerých reinkarnácií, originov a zmien. V najnovšej sérii komiksov DC “New 52” je Black Manta prezentovaný ako nájomný vrah, ktorý drží zášť voči Aquamanovi, kvôli smrti jeho otca. Aquaman vlastne naozaj zabil otca Manty(nehodou), kvôli odplate za vraždu, ktorú spáchal Black Manta.

Viac:  Filmy Thor: Ragnarok, Wonder Woman a Logan dostali nominácie v Critics Choice Awards
Black-Manta
Black Manta

Ešte nie je známe, kto sa zhostí tejto postavy, ale isté je, že po boku Aquamana (Jason Momoa) uvidíme aj jeho manželku a podmorskú kráľovnú Meru (Amber Heard). Obaja si svoj plnohodnotný debut za svoje postavy odbijú už vo filme Justice League. Na režisérskej stoličke sedí James Wan (Furious 7, The Conjuring) a o scenár sa stará Will Beal (Gangster Squad).

Aquaman sa do kín dostane 27. júla 2018 a Justice League o pol roka skôr 17. novembra 2017.

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *