Hrdinovia seriálu Powerless po novom pracujú pre Batmana

Vyzerá to tak, že seriál Powerless si prešiel veľkými zmenami, seriál pôvodne o poisťovacej firme sa mení na firmu samotného Temného Rytiera!

Pilotná epizóda Powerless sa premietala na Comic-Cone, fanúšikmi bola zväčša prijatá pozitívne, ale aj tak NBC urobila významné zmeny v prvom komedionálnom seriáli z DC vesmíru. Dej sa mal pôvodne odohrávať okolo ľudí pracujúcich v poisťovacej firme, podľa stránky BatmanNews sa bude seriál po novom odohrávať vo firme Wayne Security.

Hlavní hrdinovia seriálu už nebudú vybavovať poisťovacie udalosti ale naopak budú ponúkať produkty, ktoré ľuďom pomôžu brániť sa pred superhrdinami a zloduchmi. Na prvý pohľad to nie je veľká zmena, ale určite to pritiahne žiadanú pozornosť.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 21. september 2017

Oficiálny popis: Vo svete, kde sa ľudstvo musí vysporiadať s vedľajšími škodami spôsobenými Superhrdinami a Zloduchmi, Emily Locke (Vanessa Hudgens) začína svoj prvý deň ako riaditeľka oddelenia Výskumu a vývoja, vo firme Wayne Security, čo je dcérska spoločnosť Wayne Enterprises, ktorá sa špecializuje na výrobky, vďaka ktorým sa bezbranní okoloidúci môžu cítiť trochu bezpečnejšie. Plná sebadôvery a veľkých myšlienok, sa Emily rýchlo naučí, že jej očakávania sú ďaleko väčšie ako jej nového šéfa (Alan Tudyk) a kolegov, tak bude len na nej, aby dokázala využiť plný potenciál svojho tímu a dokázala im, že nepotrebujú super schopnosti aby sa mohli stať hrdinami.

Powerless bude mať premiéru 2. februára na NBC.

Zdroj: Batman News, cbr.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi

Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *