Informácie o druhej sérii Supergirl [1. apríl]

Seriál Supergirl ešte neskončil svoju prvú sériu a už sú známe bližšie informácie ohľadom prvého dielu druhej série. Tlačová správa uvádza, že v druhej sérii bude viac miesta nielen pre malých zločincov, ale aj veľkých záporákov. Ďalšou známou novinkou je, že televízia sa rozhodla začať druhú sériu vo veľkom – v epizóde sa objaví pomerne známe meno.

2426643-music_master

Hneď na úvod druhej série sa dočkáme legen… počkajte si… dárneho herca – Neila Patricka Harrisa. Harris (známy napr. zo seriálu How I met your mother) je známym americkým hercom a zabávačom, okrem herectva vie aj spievať. A práve toto má byť podľa viacerých zdrojov kľúčová úloha herca – spev. Harris by mal znázorniť “hudobného zločinca” – Music Mastera. Music Masterovou zbraňou je aj jeho ultrasonický “spev” – z ktorého by mali bežní smrteľníci ostať paralyzovaní. Teda, ak sa televízia rozhodne inšpirovať predlohou.

Viac:  [SÚŤAŽ] Nemôžete sa dočkať ďalšej série Game of Thrones? Urobte si radosť novým tričkom!

150511153117-neil-patrick-harris-780x439

Po zverejnení týchto informácii sa na internete začali objavovať rôzne teórie fanúšikov. Mellisa Benoist (predstaviteľka Supergirl) hrala v hudobnom seriáli Glee, tak fanúšikovia začali uvažovať, či táto epizóda nebude mať charakter muzikálu.

Zdroj: prvoaprilovesprávy.sk

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Týždeň Geeka #166 – IstroCon a Comics Salón 2017

Špeciálny diel Týždňa geeka zo slovenského IstroConu a Comics Salónu 2017 vám ukazuje, o čo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *