iZombie seriál od tvorcov Veronica Mars

CW uverejnili plagát a trailer ku svojmu novému seriálu, seriál je natáčaný podľa komiksovej predlohy iZombie a vyzerá to na veľmi zaujímavý projekt, vyvinutý pre televíziu Robom Thomasom, tvorcom Veronicy Marsovej.

Olivia “Liv” Moore (Rose McIver), disciplinované dievča s červenými líčkami a vynikajúcimi výsledkami v medicíne, má celý svoj život presne naplánovaný. Všetko sa zmení jednej noci, kedy sa dostane na párty, ktorá sa neočakávane zvrtne na šialenú zombie hostinu. Ako čerstvá nemŕtva Liv príde na spôsob, ako odolať hladu po ľudských mozgoch, a nájde si prácu u ohliadača mŕtvol v meste Seattle. V tomto zamestnaní, kde je smrť na dennom poriadku, si môže tajne pochutnať na mozgoch mŕtvych, ktorí sa ocitli na jej pitevnom stole. Liv neostáva nič iné, len žiť svoj večný život bez nádeje či zmyslu, až pokým si neuvedomí, že s každým mozgom ktorý skonzumuje, prijme aj časť spomienok danej osoby. Tieto spomienky v nej prebudia vidiny, ktoré poukazujú na vrahov mŕtvol na pitevnom stole. Liv sa rozhodne venovať svoje dni odhaľovaniu týchto vrážd. Plnohodnotný život si tak nezíska, ale aspoň sa venuje niečomu, čo je prospešné pre ľudstvo.

Seriál točia podľa predlohy napísanej Chrisom Robersonom a Michaelom Allredom, komiks produkuje vydavateľstvo DC Entertainment Vertigo.

Viac:  Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

iZombie má premiéru v 18. marca na CW.

iZombie poster

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

EricThorwaldson

Určite si prečítaj

DeVoe zrejme chystá Flashovi veľké prekvapenie!

Druhá epizóda seriálu The Flash bola veľmi, veľmi zaujímavá. Čítajte, len ak ste videli epizódu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *