James Gunn produkuje snímok Avengers: Infinity War!

Ako sa rozširuje Marvelácke univerzum postáv, tak sa rozširuje aj množstvo osôb, ktoré za tvorbou tohto univerza stoja. Jedným z nich je aj James Gunn, ktorý sa bude podieľať aj na tvorbe snímku Avengers: Infinity War. Môžete ho poznať najmä ako režiséra komiksového hitu Strážcovia Galaxie a už teraz sa nachádza v post-produkcii jeho pokračovania. A ako som vyššie spomínal, tak tam jeho práca v Marvele nekončí, keďže sa bude podieľať na tvorbe snímku Avengers: Infinity War. Dôvod je samozrejme prostý vzhľadom na to, že v tomto snímku sa ukážu práve aj Strážcovia Galaxie a v rámci toho, aby ich mal James Gunn pod dohľadom sa rozhodol podieľať na filme ako producent. Túto spoluprácu letmo vysvetľuje Zoe Saldana(predstaviteľka Gamory):

Som zvedavá, že akým spôsobom nás vykreslia. Vec, ktorá ma udržuje v kľude, je v podstate to, že títo režiséri [bratia Russovci] sú naozaj dobrí. Majú veľmi dobrý rodokmeň a páčil sa mi ich posledný film. Páčili sa mi ich voľby a každý, kto pre nich pracoval mal naozaj skvelú skúsenosť a James Gunn je tam [Avengers: Infinity War] producentom, teda viem, že on nikdy nedovolí, aby boli naše postavy kompromitované. Takže som spokojná. Plus, milujem všetkých Marveláckych producentov. Všetci sú skvelí. Chcú, aby sme všetci vyhrali.

Snímok Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.5.2018.

Zdroj: cosmicbooknews.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Finálny trailer filmu Deadpool 2 predstavuje nových členov X-Force

Najnovší a zároveň aj posledný trailer pokračovania úspešného Deadpoola útočí na divákov opäť svojim typickým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *