Jessica Jones sa predstavuje aj v komikse. Zadarmo!

Je pekné, že komiksový, seriálový a filmový Marvel spolupracujú a robia si navzájom reklamu. A veci zadarmo sú ešte krajšie. Marvel sa teda rozhodol navnadiť nás na seriálovú Jessicu Jones komiksom. A prečítať si ho môžete napríklad tu (ale treba sa zaregistrovať).

Komiks tu funguje ako prequel k seriálu a ukazuje spôsoby Jessicinej detektívnej práce. A prepojenosť marvelovských seriálov dokazuje aj to, že sa tu mihne Daredevil. Bohužiaľ je komiks veľmi krátky.

Pozitívne hodnotím hlavne výber tvorivého tímu. Písal Brian M. Bendis a kreslil  Micheal Gaydos. Títo dvaja spolupracovali aj na sérii Alias, kde Jessica debutovala. A ak chcete Jessicu spoznať ešte pred začiatkom seriálu, tak práve Alias je miestom , kde by ste mali začať.

Viac:  Veľký crossover prepojí Arrowverse!

Ale žiadny hrdina nie je kompletný bez záporáka. K Jessice patrí Purple Man, ktorého nám predstaví ďalší z teaserov. Vo videu počujeme len jeho hlas. Ten ale patrí Davidovi Tennantovi, ktorý sa preslávil v seriáli Doctor Who. A aj táto záporná poloha mu skutočne sedí.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Poznáme zápletku veľkého crossoveru!

Televízia CW zverejnila oficiálny plagát a popis ku pripravovanému crossoveru. A je nutné hneď na úvod poznamenať, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *