John Boyega vymení Millenium Falcon za robota v Pacific Rim 2

Mladý Brit, John Boyega, začal svoju kariéru v neveľmi známom Attack the Block. Do histórie filmu sa ale natrvalo zapísal ako stormtrooper Finn. A aj vďaka jeho charizme a sympatickému hereckému výkonu dosiahla siedma epizóda Star Wars obrovský úspech. Sci-fi Boyegovi jednoducho sekne a Boyega bude hlavnou postavou v pokračovaní filmu Pacific Rim.

Prvý Pacific Rim režíroval Guillermo del Toro. Ten proti sebe postavil obrie roboty a monštrá spôsobom, ktorý je typický skôr pre Japonsko. Nebol z toho žiaden kasový trhák, ale zabaviť sa na ňom dalo. Pamätný je hlavne výkon Idrisa Elbu a jeho rušenie apokalypsy. A práve syna Idrisa Elbu by si mal John Boyega zahrať.

Kvôli neveľkému úspechu prvého filmu bolo pokračovanie už niekoľkokrát odložené. Pacific Rim s podtitulom Maelstrom by mali začať natáčať koncom tohto roka. Na režisérskej stoličke však už del Tora neuvidíme, nahradí ho Steven DeKnight. Ten s veľkofilmami zatiaľ nemá skúsenosti a svoju energiu venuje hlavne produkcii seriálov (napríklad náš obľúbený Daredevil).

Informoval web Deadline

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 28. december 2017

Nepotešil vás Ježiško? Možno vás potešíme my. Stačí sa zapojiť do našej pravidelnej súťaže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *