John Wick 2 má mať 2-krát toľko akcie!

Už prvý diel bol akciou nasýtený, ale tentokrát sa akcie dočkáme dvakrát viac, čo by mohlo svedčiť aj o dlhšej stopáži. Už sú to 2 roky, čo John Wick zavítal do kín a získal si ľudí minimálne skvelou akciou, ktorá sa má v pokračovaní zväčšiť na dvojnásobok. Do režisérskej stoličky sa tentokrát posadí už iba Chad Stahelski, ktorí spolurežíroval aj prvý diel s Davidom Leitchom. A práve Stahelski nás oboznámil s týmto faktom:

Povedal by som, že sme mali dvakrát toľko akcie ako v prvom filme. Štáb vydal zo seba maximum. Veľkú porciu z úvodnej naháňačky robí práve Keanu, čo je naozaj pôsobivé.

V prvom diele sme stihli svet Johna Wicka preskúmať iba povrchne a okrajovo. Všetky postavy sa spájali najmä s vraždou psa Johna Wicka a jeho prepadnutím, ale tentokrát sa dočkáme podstatnej expanzie, ktorá tieto okraje presiahne:

Aké to je byť v takomto svete? To je vec, na ktorej sme chceli najviac expandovať. Pre mňa, môjho partnera, ostatných producentov a ďalších, je najväčšia atrakcia tvorenie univerza, tvorenie sveta a trocha úniku. To je vec, na ktorú sme sa naozaj sústredili a dúfame, že sa to v 2.diele uplatní.

Okrem toho bol vydaný už aj prvý plagát:

john-wick-chapter-2-201212

A ako sa z plagátu môžete dozvedieť, tak pokračovanie Johna Wicka zavíta do kín 10.februára 2017.

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

The Rock ako tínedžer! Do kín prišlo Jumanji: Vitajte v džungli

Pokračovanie kultovej rodinnej komédie má zatiaľ výborné ohlasy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *