John Wick 2 získava kladné hodnotenia!

Často je ťažké udržať si kvalitu pri pokračovaní podareného predchodcu a nie ešte ho predčiť. Takéto veci sa nestávajú často, ale John Wick Kapitola 2 je na dobrej ceste k dosiahnutiu tohto cieľa. Fanúšici s napätím čakali na odozvu v období prvých predpremiér a „testovacích“ premietaní, no po príchode čísla 75 od Metacritic sa im bezpochyby uľavilo. Na IMDB bol priemer z prvých užívateľských recenzií vo výške 9,8/10, ale podľa týchto hodnotení sa určite nedalo zariadiť, keďže neraz sa stáva, že tieto hodnotenia sú len od nedočkavých fanúšikov. Počas minulých dní šiel priemer hodnotení postupne dole a po premiére v USA(10.februára) sa drží na na čísle 8,8/10, ale to pôjde ešte dole, ako to je v takejto ranej fáze premietania zvykom.

Na Metacritic je po recenziách 39 kritikov hodnotenie vo výške 76 a už od prvého vytvoreného priemeru sa číslo v podstate takmer vôbec nezmenilo. A v rámci hodnotení môžem spomenúť ešte napríklad Rotten Tomatoes, kde sa film drží vo výške neuveriteľných 91% v pomere 102 „Fresh“ hodnotení ku 10 „Rotten“ hodnoteniam, zatiaľ čo „Average Rating“, teda priemerné hodnotenie je na solídnych 7,3/10. A u divákov je na tom ešte lepšie, keďže 94% z vyše 22 tisícov divákov sa film páčil a navyše si získal priemerné hodnotenie 4,5/5. Teda máme sa na čo tešiť vzhľadom na to, že John Wick Kapitola 2 zavíta do lokálnych kín už 23.februára.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prezident DC Entertainment, Geoff Johns, odstupuje zo svojej pozície

Je to už niekoľko dní, čo sa tak stalo, no našťastie, Geoff Johns dôvod svojho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.