John Wick Kapitola 2 dostáva prvý trailer!

V tejto časti roka vždy prichádza obdobie, kedy sa roztrhne vrece s trailermi a jedným z nich je aj trailer na pokračovanie Johna Wicka. Rok 2017 už snáď nemôže byť viac nabitý. A nespôsobuje to len komiksová nádielka, ktorá prišla spolu s New-Yorkským Comic Conom, ale aj snímky, ktoré idú po vedľajšej koľaji, čo samozrejme neznamená, že sú menej zaujímavé, ale práve naopak. Vo väčšine prípadov sa jedná o nové projekty alebo pokračovania úspešných predchodcov.

A tu prichádza na rad John Wick, ktorý si svoj debut odbil v rovnomennom snímku v roku 2014 a po viacerých informáciach a zvestiach ako napríklad dvojnásobok akcie v pokračovaní, sa konečne prezentuje prvým oficiálnym trailerom Kapitoly 2 svojho príbehu. Trailer nás víta v Ríme, kde by sa mala odohrávať podstatná časť filmu. Okrem toho máme možnosť vidieť staré tváre, ale zároveň aj tie sľubované. Akcia nie je výnimkou. Z toho, čo sme mali možnosť doteraz vidieť môžem povedať, že trailer učinil pokračovanie Johna Wicka veľmi sľubne vyzerajúcim a teraz už len musíme počkať na finálny výsledok.john-wick-chapter-2-nycc-poster-204249

A aby toho nebolo málo, tak snímok John Wick Kapitola 2 dostal ďalší veľmi zaujímavý plagát. John Wick Kapitola 2 zavíta do lokálnych kín 23.2.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Pozrite si trailer na fínsky superhrdinský film

Pozrite si nový trailer na Fínsky superhrdinský film Rendel, ktorý bude mať premiéru v septembri. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *