John Wick Kapitola 2 dostáva prvý trailer!

V tejto časti roka vždy prichádza obdobie, kedy sa roztrhne vrece s trailermi a jedným z nich je aj trailer na pokračovanie Johna Wicka. Rok 2017 už snáď nemôže byť viac nabitý. A nespôsobuje to len komiksová nádielka, ktorá prišla spolu s New-Yorkským Comic Conom, ale aj snímky, ktoré idú po vedľajšej koľaji, čo samozrejme neznamená, že sú menej zaujímavé, ale práve naopak. Vo väčšine prípadov sa jedná o nové projekty alebo pokračovania úspešných predchodcov.

A tu prichádza na rad John Wick, ktorý si svoj debut odbil v rovnomennom snímku v roku 2014 a po viacerých informáciach a zvestiach ako napríklad dvojnásobok akcie v pokračovaní, sa konečne prezentuje prvým oficiálnym trailerom Kapitoly 2 svojho príbehu. Trailer nás víta v Ríme, kde by sa mala odohrávať podstatná časť filmu. Okrem toho máme možnosť vidieť staré tváre, ale zároveň aj tie sľubované. Akcia nie je výnimkou. Z toho, čo sme mali možnosť doteraz vidieť môžem povedať, že trailer učinil pokračovanie Johna Wicka veľmi sľubne vyzerajúcim a teraz už len musíme počkať na finálny výsledok.john-wick-chapter-2-nycc-poster-204249

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 23. november 2017

A aby toho nebolo málo, tak snímok John Wick Kapitola 2 dostal ďalší veľmi zaujímavý plagát. John Wick Kapitola 2 zavíta do lokálnych kín 23.2.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prvý trailer k filmu Alita: Battle Angel od Roberta Rodrigueza a Jamesa Camerona

Štúdio 20th Century Fox sa pokúsi budúci rok dobyť kiná filmom Alita: Battle Angel, ktorý vznikol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *