Kevin Feige vraví, že v MCU nie sú zatiaľ žiadne plány pre Fantastic Four

Po tom, čo Marvel uzavrel dohodu so Sony ohľadom Spider-Mana, ukázali sa výhľady na lepšie časy aj s inými postavami, no tím Fantastic Four to zrejme nebude. Aj keď nastali nejaké tie komplikácie pri dohode Marvelu so spoločnosťou Sony, tak o tomto čase sa vody upokojili. Marvelu ide onedlho do kín Spider-Man: Homecoming(ktorý sa vysoko pravdepodobne bude tešiť veľkým ziskom) a Sony pracuje na svojom vlastnom univerze, kde sa okrem sólovky Venoma nedávno pridal aj ďalší počin na čakaciu listinu, ktorý nesie názov Silver and Black.

Práve celý tento akt spustil špekulácie, že podobná dohoda by mohla nastať aj so spoločnosťou FOX ohľadom Fantastic Four. Táto séria dostala reboot, ale ako veľmi dobre viete, tak nepochodil práve najlepšie po žiadnej stránke(nízke zisky, hodnotenia). A tak prišla odpoveď od tej najpovolanejšej osoby vôbec, teda hlavy Marvelu, Kevina Feiga:

Viac:  Filmy Thor: Ragnarok, Wonder Woman a Logan dostali nominácie v Critics Choice Awards

Momentálne nemáme žiadne plány pre Fantastic Four. Nevedú sa o tom žiadne diskusie.

Čo v preklade znamená, že ešte nejakú tú chvíľu sa solídnej adaptácie tejto komiksovej série nedočkáme. FOX má vraj pokračovanie aj naďalej v plánoch(a vraj sa na ňom pracuje), hoci žiadne detaily neboli doposiaľ uverejnené.

Zdroj: comicbook.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy

Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Trailer filmu Avengers: Infinity War je tu! Konečne!

Marvel dnes ukončil dlhé, naozaj dlhé čakanie fanúšikov, ktorí už takmer rok neustále prosia Marvel …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *