Kingova Temná Veža sa predstavuje v prvom traileri!

Dlho sa o tomto filme hovorilo a aj niečo málo uniklo, ale až teraz sa nám Temná Veža predstavuje v plnej kráse.

Ako ste už z názvu vyčítali (a vysoko pravdepodobne to sami viete), tak ide o ďalšiu adaptáciu jednej z kníh Stephena Kinga, ktorá nesie názov The Dark Tower, teda Temná Veža. Knižná séria sa skladá zo siedmich dielov, ale u filmovej niečo podobné čakať nemôžeme, pretože zatiaľ sa hovorilo iba o pokračovaní prostredníctvom seriálu, ale to všetko sa bude odvíjať od zárobkov a prijatia filmu. Tak pusťme sa do traileru.

V traileri sa nám ukazujú najmä hlavné postavy, teda Idris Elba v roli Rolanda Deschaina alias Gunslingera (Pištoľník), Matthew McConaughey ako Muž v čiernom a aj mladá tvár Nicholas Hamilton v roli Lucasa Hansona. Samozrejme, zobrazujú sa nám útržky príbehu, ktoré sprevádzajú Temnú Vežu, kde sa neskrýva ani motív boja dobra so zlom a taktiež sa vystrieda viacero zaujímavých akčných sekvencií. Temná Veža pôsobí sľubne, a tak budeme čakať na to, ako dopadne táto adaptácia.

Film Temná Veža zavíta do lokálnych kín 27.7.2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 28. december 2017

Nepotešil vás Ježiško? Možno vás potešíme my. Stačí sa zapojiť do našej pravidelnej súťaže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *