Kingova Temná Veža sa predstavuje v prvom traileri!

Dlho sa o tomto filme hovorilo a aj niečo málo uniklo, ale až teraz sa nám Temná Veža predstavuje v plnej kráse.

Ako ste už z názvu vyčítali (a vysoko pravdepodobne to sami viete), tak ide o ďalšiu adaptáciu jednej z kníh Stephena Kinga, ktorá nesie názov The Dark Tower, teda Temná Veža. Knižná séria sa skladá zo siedmich dielov, ale u filmovej niečo podobné čakať nemôžeme, pretože zatiaľ sa hovorilo iba o pokračovaní prostredníctvom seriálu, ale to všetko sa bude odvíjať od zárobkov a prijatia filmu. Tak pusťme sa do traileru.

V traileri sa nám ukazujú najmä hlavné postavy, teda Idris Elba v roli Rolanda Deschaina alias Gunslingera (Pištoľník), Matthew McConaughey ako Muž v čiernom a aj mladá tvár Nicholas Hamilton v roli Lucasa Hansona. Samozrejme, zobrazujú sa nám útržky príbehu, ktoré sprevádzajú Temnú Vežu, kde sa neskrýva ani motív boja dobra so zlom a taktiež sa vystrieda viacero zaujímavých akčných sekvencií. Temná Veža pôsobí sľubne, a tak budeme čakať na to, ako dopadne táto adaptácia.

Film Temná Veža zavíta do lokálnych kín 27.7.2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Prezident DC Entertainment, Geoff Johns, odstupuje zo svojej pozície

Je to už niekoľko dní, čo sa tak stalo, no našťastie, Geoff Johns dôvod svojho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.