Koho uvidíme v tretej sérii Flasha?

Pravidelnou súčasťou letnej seriálovej prestávky je odhaľovanie mien – potvrdzovanie starých hercov a obsadenie nových pre ďalšiu sériu. Ste zvedaví, ktorí herci sú už oficiálne potvrdení?

Začnem nováčikom – je to pomerne známy herec Tom Felton. Felton je známy predovšetkým svojou detskou rolou slizolinčana Draca Malfoya. Teraz by nám nemal predvádzať žiadne čary. Jeho postava bude Julian Dorn, forenzný vedec CCPD. Dorn bude pravidelnou postavou a šepká sa, že časom sa z neho stane záporák. Ukázať by sa mal už v začiatkoch tretej série, presná epizóda nie je známa.

Čo sa týka „starých tvári“ tak sú potvrdení : Barry Allen/Flash, Cisco Ramon/Vibe, Caitlin Snow, Iris West a Joe West.

Otázny bol Tom Cavanagh (Harrison „Harry“ Wells). Málokto si vie predstaviť seriál bez neho. Cavanaghove postavy Harrisona Wellsa mali v doterajšej časovej línii komplikovaný status. Harrison Wells z Earth-1 umrel rukou Eobarda Thawnea a Harrison „Harry“ Wells býva v alternatívnom vesmíre.

Bude Barryho navštevovať z Earth-2? Alebo budeme mať česť s Harrisonom Wellsom z Earth-1? Keď Barry zastavil Eobarda Thawna, ten nemohol zabiť Wellsa a jeho ženu, preto by originálny Harrison mal žiť. Alebo bude zloduch Zoom? Prípadne príde Harrison Wells z Earth-3? Flashpoint Paradox prináša neobmedzené možnosti. Ktorá z týchto možností sa pre Toma Cavanagha naplní, uvidíme. S istotou však môžem povedať, že bude pravidelnou postavou seriálu.

Určite sa vráti aj Wellsova dcéra Jesse (Violet Beane). Či bude z Earth-1, Earth-2 alebo z oboch planét naraz, to nie je zatiaľ známe.

maxresdefault

Zdroj: enstarz.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.