Krypton prequel k Supermanovi

Priaznivci DC comics sa môžu tešiť na ďalší prírastok k veľakrát spracovanému príbehu o Supermanovi. Scenárista David S. Goyer, ktorý má na konte scenáre k filmom Batman začína, Muž z ocele alebo Jumper, pripravuje televízny seriál Krypton. Vysielať sa bude na známom americkom sci-fi kanáli SyFy.

Krypton má byť prequelom, teda predchádzajúcou časťou, k pôvodnému príbehu o Supermanovi. Diváci tak budú mať možnosť spoznať život na planéte odkiaľ superhrdina pochádza. „Roky pred Supermanom poznáme z legiend, rodina El bola zahanbená a vyhnaná.  Seriál zobrazuje starého otca Muža z ocele, ktorý prináša nádej a rovnosť na Krypton, a tiež smerovanie planéty k zmätku, keď prichádza na svet najväčší známy superhrdina,“ zverejnil portál IGN.

Superman-Krypton-TV-series

Mimochodom Goyer nie je žiaden nováčik ani v rámci seriálov. Písal scenár pre série Da Vinciho démoni alebo Constantine, ktoré sú tiež žánrovkami fantasy štýlu. Výkonným producentom má byť Ian Goldberg zameriavajúci sa na televíznu produkciu.

Viac:  Hrdinovia seriálu Runaways priniesli druhý trailer!

Už pilotná časť by mala divákom ukázať Jor-Elovho otca, teda Supermanovho dedka. Premiéra seriálu zatiaľ nie je známa, no diváci sa môžu tešiť na úplne nový pohľad do Supermanovho príbehu.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Chochi

Chochi

Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Druhý trailer k seriálu Punisher odhaľuje dátum premiéry!

Najnovší seriál spoločnosti Netflix v spolupráci s Marvelom, The Punisher, oficiálne uvidíme v premiérovom dátume …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *