Light sa prvýkrát stretáva s Ryukom v novom klipe Death Notu

Premiéra Netflixáckeho Death Notu je už na dosah ruky, a tak spolu s trailermi sa snažia navnadiť aj útržkami z filmu vo forme klipov.Prvé ohlasy na live-action adaptáciu tejto legendárnej Japonskej mangy, resp. anime neboli dvakrát najpozitívnejšie, avšak s prvým oficiálnym trailerom sa situácia aspoň trocha upokojila. Teraz si už ľudia uvedomujú, že režisér Adam Wingard pripravuje svojsky podané a najmä veľmi odlišné spracovanie tohto príbehu, pričom prekopal veľa vecí(charakter postáv, štylizácia atď.) úplne od základov a ostal iba základný koncept celej tejto záležitosti.

No takým esom v rukáve stále ostáva Ryuk v podaní Willema Dafoeho, pri ktorom len najmenšie ukážky jeho postavy predstavovali aspoň malé svetlo pre zarytých fanúšikov Death Notu. A ináč tomu nie je ani pri tomto klipe, kde Willem Dafoe perfektne interpretuje Ryuka až na fakt, že povaha postavy bola taktiež trocha upravená pre zmeny ďalších podstatných postáv(viď.Light). A tým narážam najmä na totálnu nestrannosť Ryuka, ktorý Lighta ani náhodou nepotreboval nabádať so začatím používania Death Notu.

Film Death Note sa začne streamovať na službe Netflix 25.augusta 2017.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Pripojí sa Wolverine k Avengerom?

Fantastická štvorka a práva na X-Menov sa po veľkom miliardovom obchode medzi filmovými spoločnosťami Disney …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *