Marvel vydal Sneak Peek na Strážcov Galaxie Vol.2!

A aby všetkých trailerov nebolo málo, tak Marvel nás navyše obdaril Sneak Peekom pokračovania Strážcov Galaxie. Pojem Sneak Peek snáď nie je potrebné vysvetľovať, no ak by sa niekto pýtal, tak v podstate to nie je teaser trailer a ani bežný trailer, ale môžeme tu hovoriť o akýchsi nesúvisle usporiadaných sekvenciách, ktoré nám majú poskytnúť iba strohý pohľad na film. Dalo by sa povedať, že sami fanúšici si vyžiadali tento Sneak Peek, keďže vytrvale ohadzovali Jamesa Gunna(režisér Strážcov Galaxie) otázkou „Kedy bude vydaný trailer…?“, veď to poznáte.

A vysoko pravdepodobné je aj to, že prvý oficiálny trailer uvidíme o pár dní nato, vzhľadom na slová Jamesa Gunna, hovoriace o možnom vydaní traileru niekedy v období premiéry Doctora Strangea, ak nie presne vtedy, no zatiaľ sa môžeme venovať tomuto Sneak Peeku, ktorý obsahuje iba naozaj strohé ukážky zo snímku Guardians of the Galaxy Vol.2. Máme možnosť vidieť všetky známe postavy z prvého dielu, vrátane Yondua(Michael Rooker), ďalej niekoľko nových prostredí, ale aj dobre známych priestorov, iba minimum akcie, ktorej sa dočkáme až v plnohodnotnom traileri a samozrejme nesmiem zabudnúť na svojský humor Strážcov Galaxie. Okrem toho dostalo pokračovanie Strážcov Galaxie už aj prvý plagát.guardians-vol-2-206128

Momentky z traileru:

gotgv2-gallery-1-206140

gotgv2-gallery-1-206140

gotgv2-gallery-3-206142

gotgv2-gallery-15-206160

gotgv2-gallery-12-206157

gotgv2-gallery-7-206146

Snímok Guardians of the Galaxy Vol.2 zavíta do kín 4.5.2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.